Kokteilis
Apbrīno

FOTO. Igauņu ragana Merilina Kerro publicē sirsnīgu fotogrāfiju, kurā viņa redzama kopā ar saviem bērniem0

Foto: Facebook.com

31 gadu vecā igauņu ragana, TV šova “Ekstrasensu cīņas” fināliste Merilina Kerro pirms kāda laika negaidīti paziņoja, ka šķiras no vīra, norvēģa Marka Aleksandra Hansena.

Vecākais Merilinas un Marka Aleksandra dēliņš pasaulē nāca 2018.gada vasarā, bet pavisam nesen viņiem piedzima arī otrais mazulis – meitiņa. Tikai dažus mēnešus pēc mazulītes nākšanas pasaulē viņa paziņoja, ka ir nolēmuši padzīvot atsevišķi no mīļotā vīrieša un abu bērnu tēva.

“Esmu izlēmusi pārcelties un padzīvot atsevišķi no sava vīra, jo jūtu, ka tā mūsu ģimenei būs labāk. Tas nav bēdīgais gadījums, bet laimīgais – mēs dosim viens otram brīvību un augsim savās attiecībās. Mēs vienmēr būsim ģimene,” – sociālajos tīklos saviem faniem raksta Merilina. Viņa arī akcentējusi, ka ar Marku saglabās labas attiecības bērnu dēļ, jo tas vienmēr būs pats svarīgākais viņu abu dzīvē.

Ekstrasense paskaidrojusi, ka Hansens šo viņas lēmumu ir pieņēmis. Un šķiršanās notikusi mierīgi. “Dažreiz jūs esam garu ceļu, lai beigās izvēlētos kaut ko pavisam citu, lai augtu. Es esmu gājusi šo ceļu, daudz mācījusies un iemācījusies arī saglabāt labas attiecības. Tagad katrs no mums dzīvos savu dzīvi, bet viena dzīve mūs saistīs attiecībā uz mūsu bērniem,” – šķiršanos skaidroja Merilina.

Saistītie raksti

Līdz laulībām ar norvēģi Merilinai bija attiecības ar citu “Ekstrasensu cīņu” dalībnieku – Aleksandru Šepsu. Gadu vēlāk, kā viņu abu attiecības izjuka, Merilina apprecējās ar norvēģi Marku.

Tagad Merilina sociālajā vietnē Facebook publicējusi mīļu fotogrāfiju, kurā viņa redzama kopā ar saviem diviem bērniem un šo attēlu parakstījusi šādi: “Vislabākais veids, kā izaudzināt bērnus par labiem cilvēkiem ir – padarīt viņu bērnību laimīgu. Manas dzīves jēga.”

LA.lv
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.