Karš Ukrainā.
Karš Ukrainā.
Foto: EPA/SCANPIX

SPECIĀLIZLAIDUMS. Aktuālais par karadarbību Ukrainā 49

Austrālija nule sniegusi Ukrainai jaunu militāro palīdzību, piešķirot 49 tankus “Abrams” un 14 ātrlaivas, preses konferencē pavēstīja Ukrainas ārlietu ministrs Andrijs Sibiha.

“Mēs centāmies darīt visu…” Dukuru ģimenes draugs atklāj, cik smagi bija Paulas Dukures pēdējie mēneši
Kokteilis
Pa kuru laiku tās pazuda? 80. gados dzimušie bija pēdējie, kas pieredzēja šīs 11 lietas
Kokteilis
Kā jums ir paveicies! Šajos mēnešos dzimušie cilvēki ir visveiksmīgākie savā karjerā un personīgajā dzīvē
Lasīt citas ziņas

“Mēs esam ļoti pateicīgi par militāro palīdzību, jo īpaši par nesen piešķirtajiem 49 tankiem “Abrams” un 14 ātrlaivām. Un kopējais Austrālijas palīdzības apjoms sasniedzis vairāk nekā miljardu dolāru, no kuriem 880 miljoni – militārā palīdzība,” sacīja ministrs.

Sibiha arī norādīja, ka lūdzis nodrošināt papildu militāro atbalstu, kas ietvertu slavenos Austrālijas bruņutransportierus “Bushmaster” un citus ieročus.

CITI ŠOBRĪD LASA

“Mēs arī rosināsim ņemt vērā Ukrainas vajadzības, norakstot militāro tehniku, kas ir Austrālijas aizsardzības spēku rīcībā,” sacīja ministrs.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.