SPECIĀLIZLAIDUMS. Aktuālais par karadarbību Ukrainā 16

Tiesa Krievijā piespriedusi publicistam un padomju laiku disidentam Aleksandram Skobovam 16 gadu cietumsodu par ierakstiem sociālajos tīklos, kuros viņš kritizēja Krievijas sākto karu Ukrainā un norādīja, ka meklēt taisnību Krievijas tiesā ir bezjēdzīgi.

Reklāma
Reklāma
Šī prece pazudīs no “Rimi” plauktiem! Tirdzniecības tīkls ievieš jaunu biznesa stratēģiju – kas vēl tiks izņemts no sortimenta?
“Lai krievi sēž, skatās un trīc, šie ir ievadvārdi!” Ukraina strauji iegūst “muskuļu masu” ballistikā
Mājas
7 priekšmeti, ko saskaņā ar fen šui nevajadzētu turēt guļamistabā – tie var ietekmēt emocionālo labsajūtu
Lasīt citas ziņas

Saskaņā ar apsūdzību Skobovs attaisnojis teroristu uzbrukumus Krievijas teritorijā, tai skaitā Sanktpēterburgas kafejnīcā notikušo sprādzienu, kurā tika nogalināts propagandists un militārais blogeris Vladlens Tatarskis. Viņš tika apsūdzēts arī par atbalstu leģionam “Krievijas brīvība”, kas karo Ukrainas pusē.

67 gadus vecais Skobovs tiesā, sakot savu pēdējo vārdu, apsūdzēja klātesošos par kalpošanu Krievijas diktatora Vladimira Putina represīvajam režīmam un jautāja, vai viņi atzīst savu vainu līdzdalībā Putina noziegumos un vai to nožēlo.

CITI ŠOBRĪD LASA

Pagājušā gadsimta septiņdesmitajos gados Skobovs tika apcietināts par pretpadomju aģitāciju un ar tiesas spriedumu uz vairākiem gadiem tika ievietots psihiatriskajā slimnīcā.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.