SPECIĀLIZLAIDUMS. Jaunākais par karu Ukrainā ar Igoru Rajevu 0

Krievi Mariupolē visu nakti turpināja metalurģijas uzņēmuma “Azovstaļ” bombardēšanu, bet piektdien no rīta sācies kājnieku un bruņutehnikas uzbrukums, ziņo Ukrainas Nacionālās gvardes atsevišķās īpašo uzdevumu vienības “Azov” komandiera vietnieks Svjatoslavs Palamars.

RAKSTA REDAKTORS
Mūsu sudrabotā medaļniece Bota tiek salīdzināta ar vistu? Kāds ir krietni vien pārcenties ar reklāmas aktivitātēm… 2
Kokteilis
Šajos datumos dzimušajiem atlikušo ziemu jābūt īpaši uzmanīgiem – var notikt nelaime 1
FOTO. Viņi mirst no negulēšanas un apsaldējumiem, viņus lamā un gāna. Kādas profesijas meistari šobrīd Kijivā ir pieprasītākie?
Lasīt citas ziņas

“Visu nakti turpinājās apšaudes. Aviācija un artilērija,” Palamars situāciju komentējis izdevumam “Ukrainska Pravda”.

Uzbrūk kājnieki, kurus atbalsta bruņutehnika, tanki un artilērija, viņš piebildis.

CITI ŠOBRĪD LASA

Trīs mēnešus ilgušajā Krievijas karā pret Ukrainu stratēģiskā ostas pilsēta ir sagrauta, bet ukraiņi joprojām turpina pretoties metalurģijas uzņēmuma “Azovstaļ” teritorijā.

Šonedēļ Ukrainas varasiestādes paziņoja, ka “Azovstaļ” teritorijā joprojām atrodas vairāk nekā 1000 karavīru, no kuriem daudzi ir ievainoti.

Ar ANO un Sarkanā Krusta palīdzību humānajā misijā no padomju laika rūpnīcas teritorijas bunkuriem un tuneļiem maija sākumā izdevās evakuēt sievietes, bērnus un seniorus.

SAISTĪTIE RAKSTI