Ekrānuzņēmums no video

VIDEO. Ukraiņi radījuši asprātīgu video, kurā izsmej krievu karavīrus, kas no iedzīvotāju namiem zog visu, ko var aiznest 0

Ukraiņi radījuši asprātīgu video, kurā izsmej Krievijas armijas karavīrus, kas no Ukrainas iedzīvotāju namiem zog visu, ko var aiznest.

Reklāma
Reklāma
Veselam
5 populāri pārtikas produkti izraisa atmiņas zudumu – to iedarbība novērota jau īstermiņā 20
TV24
Slaidiņš: Karš beigsies tikai divos gadījumos. Viens – ja Putinam iedotu ielūgumu uz Kobzona koncertu
“Piedodiet, bet mājās jūs netiksiet!” Ukraina skaidro pavisam reālos frontes sabrukšanas iemeslus 85
Lasīt citas ziņas

“Vīri, kustaties! Neuzspējam nekā,” kraujot automašīnā nozagtās mantas, aicina Krievijas karavīrs. Uz to otrs atbild: “Pagaidi! Televizors pirmām kārtām.”

No mājas tiek iznests putekļsūcējs, konservējumi, sporta kurpes, klozetpods, tējkanna – viss, ko Krievijas armijas karavīri zog ukraiņiem.

CITI ŠOBRĪD LASA

Tāpat video autori izsmej krievus, ka viņi kaujas laukā atstāj savus ievainotos biedrus, priekšroku automašīnā dodot nozagtam ledusskapim.

“Lūk, tā ir Uzvaras diena,” braucot automašīnā ar salaupītajām mantām, saka krievu karavīrs, sapņojot, kā viņus Sarkanajā laukumā ar šīm trofejām sagaidīs žurnālisti un prezidents.

Ukrainas armijas karavīriem gan ir cits scenārijs okupantiem no Krievijas…

Jau vēstīts, ka Krievijas armijas karavīri aiz sevis atstāj ne tikai kara noziegumus un civiliedzīvotāju līķus, bet atmiņas kā par nožēlojamiem cilvēkiem, kas no pamestām un sagrautām mājām zog visu – sākot ar sieviešu apakšbiksēm, galda piederumiem un beidzot ar elektronikas precēm, divriteņiem un veļas mazgājamām mašīnām.

SAISTĪTIE RAKSTI