Publicitātes foto

Top Liepājas rakstnieku kopkrājums 0

Sagaidot Latvijas simtgadi, Latvijas Rakstnieku savienības Liepājas nodaļa plāno izdot liepājnieku un Lejaskurzemes dzejnieku un rakstnieku kopkrājumu. Nupat izsludināts konkurss, kurā līdz 1. decembrim autori aicināti iesniegt savus iepriekš nepublicētos dzejas un īsprozas darbus, informē Latvijas Rakstnieku savienības Liepājas nodaļas vadītāja Linda Zulmane.

Reklāma
Reklāma
Brīdina par iespējamu katastrofu: Eiropu klusi iekaro “supermonstru” armija, kas posta ceļus un elektroapgādi
WSJ: Izraēla Irānā divu dienu laikā panāca to, ko Krievija 3 gados nespēja sasniegt Ukrainā 134
Kokteilis
“Sist viņu vajag!?” Bijušais bokseris Mairis Briedis komentē savas emocijas saistībā ar Rosļikova ievēlēšanu 63
Lasīt citas ziņas

“Šāds krājums nav tapis jau ilgu laiku. Līdz ar to tā būs laba dāvana Latvijai simtgadē un mums pašiem, kā arī labs apliecinājums, ka literatūra Liepājā dzīvo – bija, ir un būs,” pauda Linda Zulmane.

Konkursa žūrija būs neitrāla un objektīva. Tajā iekļauti gan literatūrzinātnieki – Liepājas Universitātes Humanitāro un mākslas zinātņu fakultātes docente Anda Kuduma, profesors Edgars Lāma, lektore Linda Zulmane, kā arī ar Liepājas autoriem nekonkurējošie literāti Andris Akmentiņš un Guna Roze.

CITI ŠOBRĪD LASA

Konkursa darbi jāiesūta elektroniski līdz šī gada 1. decembrim, rakstot uz e-pastu [email protected] un norādot autora vārdu, uzvārdu, savu e-pastu, adresi, tālruņa numuru. Darbam jābūt ar norādi “Liepājnieku kopkrājumam”. Rakstot uz šo e-pastu, iespējams iepazīties arī ar konkursa nolikumu un iegūt detalizētāku informāciju.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.