Ilustratīvs attēls
Ilustratīvs attēls
Foto: Panthermedia/Scanpix/LETA

Traģiska avārija Madonā: zināma sākotnējā informācija 2

Pievieno LA.LV

Svētdien priekšpusdienā, nobraucot no ceļa, Madonas novadā gājis bojā autovadītājs, aģentūru LETA informēja Valsts policijas (VP) Vidzemes reģiona pārvaldes vecākā speciāliste Zane Vaskāne.

Patiesība nākusi klajā: Marks Rite paver priekškaru vienam no Eiropas noslēpumiem par karu Ukrainā
Veselam
Brīdinājuma pazīmes: ārsti identificējuši 4 miega problēmas, kas var liecināt par demences attīstību
Lietuvā strauji izplatās nelāga slimība: pats biedējošākais – nav zināms, kā saslimušie inficējās
Lasīt citas ziņas

Negadījums noticis plkst.11.10 Aronas pagastā uz autoceļa Madona-Stiebriņi-Gravas-Bukas. Sākotnējā informācija liecina, ka vīrietis, vadot automašīnu “Volvo”, nav izvēlējies atbilstošu braukšanas ātrumu, nobraucis no ceļa braucamās daļas un apgāzies.

Avārijā bojā gājis 1980.gadā dzimušais automašīnas vadītājs, kā arī cietis pasažieris, kurš nogādāts medicīnas iestādē. Policija skaidro negadījuma apstākļus.

CITI ŠOBRĪD LASA

Policijas apkopotā informācija liecina, ka aizvadītajā diennaktī Latvijā notikuši 56 ceļu satiksmes negadījumi, 27 no tiem Rīgā un tās apkārtnē.

Avārijās cietuši 12 cilvēki, puse no tiem Rīgas reģionā. Trīs no visiem cietušajiem ir gājēji, bet viens – velosipēdists.

Pievieno LA.LV
SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.