Publicitātes foto.

Traktoriem ‘Deutz-Fahr Warrior’ jauna komplektācija 0

Par silgtākajiem Vācijas kompānijas Deutz–Fahr modeļiem izstādē “Agritechnica 2019” tika uzskatīti jaunie modeļi Warrior komplektācijā ekskluzīvā melnā krāsā.

Reklāma
Reklāma
Pagājušajā naktī pie slimnīcas durvīm pusnaktī atstāj džemperī ievīstītu jaundzimušo: mediķi ko tādu 30 gadu laikā piedzīvo pirmo reizi 10
Kokteilis
Spļāviens sejā Krievijai: Alla Pugačova negaidīti pārsteidz savus fanus
Kokteilis
“Ņemot vērā manu slimību…” Eksprezidents Guntis Ulmanis atklāti stāsta par veselības problēmām ģimenē
Lasīt citas ziņas

Tagad Warrior komplektācija pieejama ne tikai 7. un 9. sērijas, bet arī 6. sērijas Deutz–Fahr traktoriem.

Warrior komplektācijā ietilpst ekskluzīva krāsa, nerūsējošā tērauda izpūtējs, kā arī uzlabota apgaismojuma pakete. Jaunās 6. sērijas mašīnas ar jaudu virs 150 ZS tagad atbilst Stage V ekoloģiskajam standartam.

CITI ŠOBRĪD LASA

Traktori tikuši arī pie jauna mobila sēdekļa, līdz četrām kamerām, kas spēj sniegt virtuālu 360 grādu attēlu uz termināļa ekrāna.

Jaunās opcijas paredz arī divu ātrumu priekšējo jūgvārpstu (100 un 1000E) un iebūvētu centrālo riepu uzpumpēšanas sistēmu, kas vadāma caur termināli.

Sagatavots pēc izstādes materiāliem
Vairāk lasiet žurnālā Agro Tops

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.