TV personība Aivis Ceriņš.
TV personība Aivis Ceriņš.
Foto – Zigmunds Bekmanis

TV personība Aivis Ceriņš sastapies ar krāpniekiem: viņš brīdina citus! 0

TV raidījumu vadītājs Aivis Ceriņš savā sociālajā kontā Facebook.com padalījusies ar kādu nepatīkamu pieredzi, ar ko viņš sastapies šajās dienās – negodīgs autoserviss.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
tava zodiaka zīme uzvedas pēc trešās vīna glāzes iztukšošanas? Dvīņiem iestājas uzplaukums, bet Svari pārvēršas par diplomātiem
RAKSTA REDAKTORS
“Sludinājumā minētais atalgojums bija 3100 eiro…” darbinieks neizpratnē par sludinājumā minēto un reālo atalgojumu
Kokteilis
“Zemi pārklās rūgta rasa…” Mākslīgā intelekta “Nostradama” pareģojumi tuvākajiem 50 gadiem uzdzen šermuļus
Lasīt citas ziņas

Aivis raksta: “Draugi, ar šo servisu uzmanīgi! Aiz Valmieras ielas “Circle K” uzreiz. Plēš vājprātīgu piķi, sacūko autiņu un neizdara darbu līdz galam. Uz aizrādījumiem tiec pasūtīts tālāk. Valsts ieņēmumu dienests droši vien arī būtu jāpaseko šai vietai līdz. Vairākkārt tiek pārjautāts, vai tiešām čeku vajag, lētāk būšot bez!”

Foto: ekrānuzņēmums no Facebook.com

CITI ŠOBRĪD LASA

LA.LV Aptauja

Vai esi saskāries ar negodprātīgiem autoservisa darbiniekiem?

  • Jā, bija viena epizode
  • Jā, neskaitāmas reizes
  • Nē, nekad

Atgādināsim, ka jūlija nogalē Aivis un viņa mīļotā sieva Lelde Ceriņa paziņoja par brīnišķīgiem jaunumiem – drīzumā viņi kļūs par vecākiem savam pirmdzimtajam.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.