Ilustratīvs attēls.
Ilustratīvs attēls.
Foto: Shutterstock

TV raidījuma cikla “EkoRAID” otrais raidījums jau 23. decembrī! 0

“EkoRAID” būs 16 raidījumu cikls par astoņām aktuālām ar dabu un tās aizsardzību saistītām tēmām – dosimies izzinošos izbraukumos, kā arī notiks ekspertu diskusijas kanāla TV24 studijā. Raidījums ir turpinājums jau iepriekšējos četrus gadus veidotajam Latgales reģionālās televīzijas raidījumu ciklam “Saudzēt. Saglabāt. Samīļot. Daba.”, kur arī vēstījām par dabas daudzveidību un vides aizsardzību, portālu LA.LV informēja LRT žurnāliste Ausma Sprukte-Kozule.

Reklāma
Reklāma
Mājas
Kādas ir tavas kulinārijas prasmes – vai māki pagatavot šos 10 ēdienus, kuri jāprot katram latvietim?
Lietotas automašīnas, kuras nevajadzētu iegādāties: eksperts norāda uz trim neuzticamiem modeļiem 43
Kokteilis
No A līdz Ž – ko par tavu personību atklāj tava vārda sākumburts? 18
Lasīt citas ziņas

“EkoRAID” raidījumi būs skatāmi jau 23. decembrī kanālā TV24 plkst. 9:00, kā arī ReTV kanāla Virszemes apraidē Latgales reģionālajā televīzijā 27. un 28. decembrī pl. 17:30.

Otrajā izbraukuma raidījumā kopā ar mednieku biedrības “Dabas draugi 1” pārstāvi Edgaru Čubaru dosimies uz mežu Rēzeknes novada Ozolaines pagastā meklēt vilku pēdas, kā arī izzināt medību norises noslēpumus, savukārt Latvijas Mednieku savienības valdes priekšsēdētājs Jānis Baumanis attālināti un Valsts meža dienesta Austrumlatgales virsmežniecības virsmežzinis Eugēnijs Upenieks klātienē stāstīs plašāk par to, kas veicina vilku populācijas pieaugumu un, ko turpmāk būtu jāmaina likumdošanā, lai vilku skaitu ierobežotu.

CITI ŠOBRĪD LASA

Par vilku nodarīto postu savai saimniecībai stāstīs Kaspars Duļevskis Balvu novada Rugāju pagastā, kas jau desmit gadus laukos audzē aitas. Bet raidījuma noslēgumā Dabas aizsardzības pārvaldes Latgales reģionālās administrācijas vecākais valsts vides inspektors Dagnis Vasiļevskis informēs, kā pareizi rīkoties, ja mežā sastapts dzīvnieks un, cik nozīmīgi ir rūpēties par brūno lāču sugas saglabāšanu. TV24 studijā Rīgā diskusiju par tēmu ar nozares ekspertu, Mežzinātnes institūta “Silava” vadošo pētnieku Jāni Ozoliņu turpinās žurnāliste Anita Daukšte.

Pēc katras tematisko raidījumu pārraides televīzijās, tas tiks izvietots LRT mājas lapā www.lrtv.lv, vietnēs xtv.lv un la.lv, kā arī sociālās tīklošanās vietnēs: https://www.facebook.com/LatgalesRegionalaTV, un video platformā “You Tube” ŠEIT.

Raidījumu cikla “EkoRAID” izveides projektu finansiāli atbalsta Latvijas vides aizsardzības fonds.

Ausma Sprukte-Kozule
LRT žurnāliste

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.