Ugunsgrēkā daudzdzīvokļu ēkā Čehijā gājuši bojā desmit cilvēki

Ugunsgrēkā daudzdzīvokļu ēkā Čehijā gājuši bojā desmit cilvēki 1

Pievieno LA.LV

Ugunsgrēkā daudzdzīvokļu ēkā Čehijā sestdien gājuši bojā desmit cilvēki, paziņojusi policija.

“Pāršāvu pār strīpu!” Pēc strīda ar Zelenski, Lukašenko steidzami dodas uz Maskavu
Kokteilis
Šāds apģērbs var pievienot papildu kilogramus: 10 lietas, kas “spēlē” pret jums
Kokteilis
“Dons viņu brutāli pasūtīja dir*t!” Gluzunova ceļ gaismā nesenu konfliktu un nosauc pašmāju mūziķi par pārvērtētu
Lasīt citas ziņas

Ugunsgrēks izcēlās daudzdzīvokļu ēkā Bohuminā, kas atrodas netālu no Polijas robežas.

“Ugunsgrēks sākās 11.stāvā (..). Desmit cilvēki ir miruši,” tviterī paziņoja policija.

CITI ŠOBRĪD LASA

Vietējie mediji vēstīja, ka cilvēki, glābjoties no liesmām, lekuši laukā pa logiem.

Policija sākusi notikušā izmeklēšanu.

Pievieno LA.LV
SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.