Foto – wikipedia.org

Ukrainā kaujinieki notriekuši iznīcinātāju 0

Pievieno LA.LV

Ceturtdien notriekts Ukrainas reaktīvais iznīcinātājs, kad tas nelielā augstumā lidojis virs kaujinieku kontrolētās teritorijas Ukrainas austrumos, no notikuma vietas ziņo aģentūras AFP žurnālists.

Patiesība nākusi klajā: Marks Rite paver priekškaru vienam no Eiropas noslēpumiem par karu Ukrainā
Veselam
Brīdinājuma pazīmes: ārsti identificējuši 4 miega problēmas, kas var liecināt par demences attīstību
Lietuvā strauji izplatās nelāga slimība: pats biedējošākais – nav zināms, kā saslimušie inficējās
Lasīt citas ziņas

Pēc eksplozijas gaisā lidmašīna nogāzusies laukā un bija redzams, kā no tās katapultējas pilots.

Lidmašīna nogāzusies aptuveni 40 kilometrus uz austrumiem no kaujinieku kontrolētās Doņeckas un aptuveni 40 kilometrus uz rietumiem no vietas, kur 17.jūlijā tika notriekta “Malaysia Airlines” pasažieru lidmašīna, nogalinot visus tajā bijušos 298 cilvēkus.

CITI ŠOBRĪD LASA

Kā paziņoja pretterorisma operācijas pārstāvis Vladislavs Seļezņovs, iznīcinātāju “Mig-29” teroristi notriekuši ar zenītraķešu kompleksu “Buk”.

Ukrainas armija četrus mēnešus ilgstošajās kaujās ar prokrieviskajiem kaujiniekiem zaudējusi virkni lidaparātu.

Ceturtdien Ukrainas armija paziņoja, ka pārtrauc pamieru Malaizijas lidmašīnas bojāejas vietā.

Pievieno LA.LV
SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.