Foto: SIPA/scanpix/LETA

Ukrainā pa humānajiem koridoriem trešdien evakuēti gandrīz 5000 cilvēku 0

Ukrainā trešdien pa humānajiem koridoriem tika evakuēti 4892 cilvēki, galvenokārt uz Zaporižjas pilsētu, preses konferencē paziņoja Ukrainas vicepremjere Irina Vereščuka.

Reklāma
Reklāma
“Apkrāpa pašas ģimene!” Liānas labsirdība, aizdodot omei “Superbingo” laimēto auto, beidzas ar drāmu 5
Putins kaut kam tādam nebija gatavs: Tramps izrāda Kremlim vēl nebijušu lojalitāti, taču Krievijā situācija tikai pasliktinās
Kokteilis
Raimonds Pauls pārdzīvo par dziedātājas Ances Krauzes dzīvē notiekošo: “Es varu tikai just līdzi…” 7
Lasīt citas ziņas

“Pa humānajiem koridoriem no Mariupoles un Berdjanskas šodien ar savu transportu vai evakuācijas autobusiem uz Zaporožju aizbrauca 3686 cilvēki,” sacīja Vereščuka.

Viņa precizēja, ka 1171 cilvēks tika evakuēts no Mariupoles, bet 2515 cilvēki – no Zaporižjas apgabala pilsētām: Polohiem, Vasilivkas, Berdjanskas, Melitopoles un Huļajpoles.

CITI ŠOBRĪD LASA

Vereščuka arī paziņoja, ka 11 autobusu kolonna Melitopoles un Tokmakas iedzīvotāju evakuācijai, kas trešdien izbrauca no Zaporižjas, atrodas okupācijas karaspēka blokpostenī Vasilivkā un turpinās braucienu ceturtdienas rītā.

Ceturtdienas rītā no Zaporižjas arī tiks nosūtīti autobusi cilvēku evakuācijai no Berdjanskas.

Luhanskas apgabalā trešdien izdevās evakuēt 1206 cilvēkus no Lisičanskas, Severodoneckas, Rubižnes, Kreminnas pilsētām un Hirnes ciemata.

“Mēs katru dienu cenšamies izrauties uz Mariupoli, tomēr okupanti un viņu vadība Kremlī bloķē visus mūsu centienus un starptautisko organizāciju centienus,” sacīja Vereščuka.

SAISTĪTIE RAKSTI