Foto – Roberts Vidzidskis

Ulda Marhilēviča jubilejas koncertus pavada skatītāju stāvovācijas 0

Aizvadīti trīs lieliski komponista un pianista Ulda Marhileviča mūzikas Jubilejas autorkoncerti, kas notika Rīgā (31.05.), Cēsīs (1.06.) un Liepājā (2.06.). Tos raksturo izcils muzikāls sniegums, sirsnība un nemainīga klausītāju sajūsma un mīlestība.

Reklāma
Reklāma
VIDEO. Laupītāji uz motocikliem mēģina apzagt garām ejošu sievieti, taču nelāgais nodoms viņiem tūlītēji atspēlējas 11
Eksperts nāk klajā ar fatālu paredzējumu: Krievija izmantos kodolieročus neatkarīgi no tā, vai Rietumi apbruņos Ukrainu 69
TV24
Kāpēc mums ir tik mazas pensijas? Es neesmu vainīga, ka strādāju krievu laikā! Atbild VSAA 92
Lasīt citas ziņas

“Katrs koncerts bija vienreizējs un atšķirīgs,” ar paveikto apmierināts ir pats jubilārs. “Rīgas koncerts bija pirmais, un tas bija īpaši – visi mūziķi satikāmies uz vienas skatuves. Cēsīs bija lielāks miers un skaista muzicēšana, savukārt emocijas visaugstāko vilni sita Liepājā. Kopīgi muzicējot, varēju būt kopā ar tik daudziem lieliskiem draugiem mūzikā, un pilnībā izdevās izdzīvot to, ko vēlējos. Tagad saku lielu paldies visiem koncertu dalībniekiem, esmu priecīgs un laimīgs!”.

Plašajā, žanriski un stilistiski daudzveidīgajā programmā izskanēja gan instrumentālā mūzika, gan dziesmas no koru repertuāra un teātra izrādēm, kā arī aizvadīto gadu rok un popmūzikas „zelta fonds”. Koncertos piedalījās ilggadēji komponista līdzgaitnieki un Marhila draugi – Ivo Fomins, Ance Krauze, IGO, Miks Dukurs, Andris Ērglis, Ainars Mielavs, Antra Stafecka, Sergejs Jēgers, Aija Andrejeva, Laimis Rācenājs, Ainars Virga, Zintis Žvarts, Aivars Hermanis, Raimonds Macats, Dzintars Beitāns un daudzi citi. Pie klavierēm un taustiņiem Uldis Marhilevičs.

CITI ŠOBRĪD LASA

Liepājas koncerts tika veidots sadarbībā ar Liepājas Mūzikas, mākslas un dizaina vidusskolu, un tajā piedalījās skolas audzēkņi – Liepājas Mūzikas, mākslas un dizaina vidusskolas simfoniskā orķestra stīgu grupa, Liepājas Melngaiļskolas bigbends un skolas zēnu koris. Tāpat arī koncertos piedalījās Jāzepa Mediņa Rīgas 1. mūzikas skolas zēnu koris, Liepājas Tautas mākslas un kultūras centra jauktais koris LAIKS un Cēsu Pils koris.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.