Publicitātes foto

Uldis Marhilēvičs aicina uz Ziemassvētku koncertiem par mīlestību 0

Svētku laikā no 21. līdz 30. decembrim Latvijas koncertzālēs un baznīcās izskanēs Ulda Marhilēviča Ziemassvētku koncerti, kuru atskaņošanā piedalīsies pats komponists, dziedātāja Antra Stafecka, Dailes teātra aktieris Gints Grāvelis, diriģenta Romāna Vanaga vadītais Jāzepa Mediņa Rīgas 1. mūzikas skolas zēnu koris un pavadošā grupa.

Reklāma
Reklāma
Veselam
Nosaukti 8 pārtikas produkti, kuru patēriņš jāierobežo, kļūstot vecākam 32
Viedoklis
Armands Puče: Evika Siliņa ir ar pautiem, Jānis Citskovskis – žmogs, bet Krišjānis Kariņš – princese, kas neuzņemas atbildību 82
TV24
“Kāpēc Zelenskis to lietu izspēlēja?” Rajevu pārsteidzis paziņojums par Ukrainā sagatavotajām 14 jaunām armijas brigādēm 77
Lasīt citas ziņas

“Koncertos skanēs gan mana instrumentālā mūzika, gan Guntara Rača un mans jaunais dziesmu cikls “Labākie draugi”, gan populārākās dziesmas, piemēram, “Iedomājies”, “Tava sirds ir tavas mājas”, “Liesmiņa”, “Mēs varam līdzās būt” u.c.,” par gaidāmajiem koncertiem stāsta komponists U. Marhilēvičs.

Jaunā dziesmu cikla vārdu autors ir mūziķis, dzejnieks un izdevējs Guntars Račs. Viņš atklāj, ka ideja par jaunu dziesmu ciklu zēnu korim ar solistiem viņam kopā ar Uldi Marhilēviču briedusi jau sen. “Līdz šim ļoti veiksmīgi tādi trīs cikli jau ir īstenoti: “Gaismas atgriešanās” kopā ar Mārtiņu Freimani, Zigfrīdu Muktupāvelu un Anci Krauzi, pēc tam – cikls “Iedomājies” kopā ar Aiju Andrejevu un Miku Dukuru, un pavisam nesen arī cikls “Šķērsojot tiltus” jeb “Crossing the bridges” kopā ar Daumantu Kalniņu un Aminatu. Nu ir kārta jaunajam ciklam, kas stāsta kādu vienkāršu stāstu. Par meiteni un zēnu, kuri satiekas, kad abi ir vēl bērni, kad dzimst patiesa draudzība, kurai vēl nevaram dot vārdu “mīlestība”. Tā ir draudzība, kura saglabājas arī tad, kad abi izklīduši plašajā pasaulē. Taču viņi atgriežas mājās, atkal satiek viens otru, un draudzība pamazām pārtop mīlestībā. Viņi to nenosauc vārdā, taču tas ir sajūtams viņu savstarpējās attiecībās…”

CITI ŠOBRĪD LASA

Kā piebilst Guntars Račs, ierindas klausītājam tas ir stāsts par meitenes un zēna draudzību, bet tam, kurš vēlēsies iedziļināties, iespējams, atvērsies jaunas perspektīvas, daudz plašākas par draudzību vien. “Un kā jau visās draudzībās, ne viss vienmēr ir gludi, ir arī saspringti mirkļi. Kādi? Nāc un klausies, nāc un skaties! Solistu pāris – Antra un Gints – šoreiz ir ļoti cerīgs gan vokāli, gan aktieriski. Nešaubos, ka viņi maniem vārdiem piedos vēl arī citas papildu dimensijas, kuras es vēl nenojaušu. Ar nepacietību gaidu koncertus!”

Kad un kur?

  • 21. XII plkst. 19.00 Latgales vēstniecībā “GORS”
  • 22. XII plkst. 15.00 Ogres Sv. Meinarda Romas katoļu baznīcā
  • 23. XII plkst. 19.00 Rīgas Jaunajā Sv. Ģertrūdes baznīcā
  • 5. XII plkst. 14.00 Ķekavas kultūras namā
  • 25. XII plkst. 19.00 Rīgas Vecajā Sv. Ģertrūdes baznīcā
  • 26. XII plkst. 14.00 un 18.00 Liepājas koncertzālē “Lielais dzintars”
  • 27. XII plkst. 19.00 Jelgavas kultūras namā
  • 28. XII plkst. 19.00 Kultūras centrā “Siguldas devons”
  • 30. XII plkst. 18.00 Rīgas Lutera baznīcā Torņakalnā
  • Biļetes: “Biļešu paradīzes” tirdzniecības vietās, koncertu norises vietās.
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.