Uldis Pīlēns
Uldis Pīlēns
Foto: Zane Bitere/LETA

“UPB” iegādājas inženieru biroju “Būve un forma” 0

Nupat AS “UPB” iegādājusies SIA “Inženieru birojs “Būve un forma””, kas līdz šim piederēja Jānim un Sanitai Prauliņiem, Mārim Grāvītim un Jānim Krastam, reģistrēta UR 25. oktobrī, vēstīts laikraksta “Latvijas Avīze” pielikumā “Latvijas Bizness”.

Kokteilis
Veiksme ir tuvāk nekā šķiet: 4 zodiaka zīmes, kurām šī nedēļa būs īpaša
Krimināls
VIDEO. “Lūdzu, lūdzu, nezvaniet policijai!” Latvieši saviem spēkiem Rīgā aiztur indieti, kurš izmanto 14 gadus jaunu meiteni 135
“Es, protams, neesmu Vanga, bet…” Latvieši dalās savās nojausmās par nākamo upuri pēc “Sky”
Lasīt citas ziņas

Tas atbilst akciju sabiedrības jaunajai domāšanai, kurai nepieciešams IT un māk­slīgais intelekts, tāpēc “attīstām kompleksās projektēšanas jaudas”, skaidro Uldis Pīlēns.

“Mēs attīstām inženiertehnisko kapacitāti un programmatūru sadaļās, kuras mēs paši kā kvalificēti lietotāji pārzinām. Tagad būsim spējīgi kopā ar pašu dibināto firmu “ALTO 4.0″ veidot programmatūru, kas noderētu ne tikai pašiem, bet arī konkurentiem citur pasaulē.”

CITI ŠOBRĪD LASA

“Pro­grammas būtu salīdzināmas ar lielo uzņēmumu (piem., “Tekla”) produktiem, bet tās būs konkurētspējīgas, jo nāk no mūsu būvniecības pieredzes.”

AS “UPB” kopumā pieder 40 uzņēmumi 12 valstīs.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.