Foto-LETA

Uz ielām paslīdējuši un traumas guvuši pieci cilvēki 0

Pievieno LA.LV

Pagājušajā diennaktī uz ielām paslīdējuši un traumas guvuši pieci cilvēki, aģentūrai BNS pastāstīja Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) pārstāve Sanita Malēja.

Situācija kļūst arvien nopietnāka – strauji pieaug izsaukumu skaits uz 112; tūkstošiem iedzīvotāju palikuši bez elektrības 47
Kokteilis
Atceries 90. gadus? Šīs lietas toreiz kaitināja, bet tagad šķiet neticamas
Lielākā daļa to nezina! 15 populārākās sieviešu kļūdas seksā
Lasīt citas ziņas

Traumas guvuši cilvēki 55 līdz 82 gadu vecumā visos Latvijas reģionos, izņemot Zemgali. Pārsvarā gūtas galvas traumas un roku lūzumi. Vienā gadījumā konstatēta muguras trauma.

Vairāki cilvēki pagājušajā diennaktī nogādāti slimnīcā arī ar ķermeņa atdzišanu.

CITI ŠOBRĪD LASA

Vidzemē 61 gadu vecs vīrietis atrasts grāvmalā un nogādāts slimnīcā ar ķermeņa atdzišanu un aizdomām par hroniskas slimības saasināšanos.

Kurzemē 75 gadus vecs vīrietis ar vispārēju ķermeņa atdzišanu nonācis slimnīcā pēc tam, kad nakti bija pavadījis uz ielas.

Rīgā 43 gadus vecs vīrietis ar vispārēju ķermeņa atdzišanu un alkohola reibumu slimnīcā nogādāts pēc uzturēšanās neapkurinātā mājā.

Pagājušajā diennaktī NMPD saņēmis 1360 izsaukumu, no kuriem 247 bija saistīti ar traumām.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.