Publicitātes foto

Uz “melnās šosejas” ierīko akustiskās ribjoslas 0

Pievieno LA.LV

Šonedēļ uz autoceļa Tīnūži–Koknese (P80) vairākos posmos (6,6.-21,6. km; 28,0.-35,6. km un 39,9.-41,2. km) 24 km kopgarumā uz ass līnijas tiek ierīkotas tā saucamās akustiskās ribjoslas. Automašīnai uzbraucot uz šādas ribjoslas, rodas vibrācijas un troksnis, brīdinot autovadītāju no iebraukšanas pretējā joslā. Ribjoslas tiek ierīkotas tajos šosejas posmos, kuros ir bijis visvairāk ceļu satiksmes negadījumu, informē Latvijas Valsts ceļi (LVC).
 
Uz autoceļa ass līnijas tiek iefrēzētas 10 mm dziļas iedobes ar soli 0,6 m. Pēc iefrēzēšanas ass līniju ir plānots atjaunot ar termoplasta horizontālo marķējumu, taču laika apstākļu dēļ šogad ass līnija tiks nomarķēta ar krāsu, bet ar termoplastu – pavasarī. Darbus veic SIA Binders. 
 
Šo darbu laikā attiecīgajos posmos ir noteikts ātruma ierobežojums 70 km/h.

Kokteilis
Atceries 90. gadus? Šīs lietas toreiz kaitināja, bet tagad šķiet neticamas
Veselam
5 populāri ēdieni, no kuriem mediķi iesaka uzmanīties: tie var palielināt trombu risku
“Sekas būs lielas un dārgas…” Ministrs Tavars vētras laikā vēršas pie iedzīvotājiem
Lasīt citas ziņas

Jau vēstīts, ka uz autokatastrofām bagātā autoceļa Tīnūži-Koknese pēdējo divarpus gadu laikā gājuši bojā 14, bet ievainojumus guvuši vairāk nekā 30 cilvēki.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.