Foto: Laura Grīnvalde

Uzdod savu jautājumu SPĪGANAS astroloģēm vai taroloģēm! 1

Varbūt reklāmās esi pamanījis, ka februārī savu ceļu pie lasītājiem sāks jauns, Latvijas Mediju izlolots ezoteriskais žurnāls SPĪGANA? Ja arī tevi interesē ezoterika, planētu ciklu vēstījumi, senču tradīcijas, senās zināšanas un veselības prakses, rituāli un talismani, tad SPĪGANA domāta tieši tev!

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
“Mūsu tētis šodien atkal precas…” Bijusī sieva pavēsta, ka komponists Jānis Lūsēns iestūrējis laulības ostā
Kokteilis
Maestro Raimonds Pauls atklāj Lanas pieminekli Lāčupes kapos: “Vienkārši un ļoti skaisti” 3
Krievu okupanti nocirtuši galvu ukraiņu karavīram
Lasīt citas ziņas

PAPILDINĀTS:
La.lv lasītāju interese par astrologu un tarologu ekspreskonsultācijām bija tik liela, ka konsultantēm darba pilnas rokas, un pašlaik jautājumu reģistrācija ir apturēta – līdz nākamajai reizei, kad par to paziņosim! Paldies!

Vēl vairāk – tev ir iespēja piedalīties jaunā žurnāla satura veidošanā, uzdodot savu jautājumu SPĪGANAS konsultantēm – astroloģēm un taroloģēm Janai Reķei, Kristīnei Akmentiņai vai Hilarionai.

CITI ŠOBRĪD LASA

Tas ir gluži vienkārši – aizpildi šo pieteikuma formu, un varbūt tieši tavs jautājums saņems atbildi žurnāla slejās! Protams, saglabājot konfidencialitāti, – tavi dati un noslēpumi ir drošībā.

Tikai – paturi vērā, ka vairums jautājumu pēc būtības nav atbildami ar jā vai nē. Par to, kā atbildes uz jautājumiem meklē kāršu speciālisti, skaties šajā SPĪGANAS taroloģes Hilarionas video uzrunā.

Video:

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.