Uzreiz aiz lielā četrinieka: Latvijas vīru florbola izlasepasaules čempionātu noslēgusi piektajā vietā 0

Gints Narogs, “Latvijas Avīze”, AS “Latvijas Mediji”

VIDEO. “Divas mašīnas pašvaldības policijas atbrauca” – Ogrē slēgts bērnu izveidotais dzērienu veikals
Ja tavas mājas numurā ir kāds no šiem 3 cipariem, tev ir potenciāls sasniegt visu, ko sirds kāro 26
Farmācijas gigants “AstraZeneca” atzīst, ka viens no tās Covid-19 vakcīnas blakusefektiem var būt pat nāvējošs 7

Latvijas vīru florbola izlase sesto reizi un otro pēc kārtas pasaules čempionātu noslēgusi piektajā vietā.

Pēc pamatīgas sagrāves ceturtdaļfinālā pret Čehiju (1:9) sekoja divas uzvaras – pusfinālā par 5./8. vietu panākums pret Slovākiju (6:2), bet cīņā par piekto pozīciju uzvarēta Norvēģija (4:2). Pret slovākiem par labāko mūsu rindās atzina Pēteri Trekši, bet pret norvēģiem – vārtsargu Jāni Salceviču. Treše ar septiņās spēlēs nopelnītiem 12 (5+7) punktiem bija rezultatīvākais Latvijas izlasē šajā turnīrā. Pa septiņiem punktiem (4+3) Kevinam Šmitam un Rolandam Kovaļevskim.

Piektā vieta latviešiem dod iespēju nākamgad jūlijā piedalīties Pasaules spēlēs, kas notiks ASV. Pasaules spēlēs sacenšas neolimpisko sporta veidu pārstāvji. Pēc septiņu gadu pārtraukuma čempionu tronī atgriezās Zviedrija, finālā pārspējot somus (6:4), spēles gaitā atspēlējoties no 0:2. Uzvaras vārtus zviedri iemeta pamatlaika pirmspēdējā minūtē. Bronza Čehijai, papildlaikā pieveicot Šveici (4:3).