Foto AP/Scanpix/LETA

Uzsprāgusi netālu no Hjūstonas pārplūdusī ķīmiskā rūpnīca 0

Pievieno LA.LV

Netālu no Hjūstonas esošā ķīmiskā rūpnīca, kas applūda vētras “Hārvijs” laikā, ceturtdien uzsprāgusi.

Veselam
Kardiologs nosaucis dzērienu, no kura vajadzētu atteikties ikvienam – tas var nopietni kaitēt sirdij
Dārzs
Dārzā burtiski ņudzēs ērces – no kāda populāra košumkrūma labāk atteikties?
Kadirovs ievelk asti starp kājām un pamatīgi nodod krievus
Lasīt citas ziņas

Rūpnīcā “Arkema”, kas ražoja organiskos peroksīdus, nogranduši divi sprādzieni, un virs ēkas paceļas melnu dūmu mākonis, ziņo vietējās amatpersonas.

“Arkema” vadība jau gatavojās šādam scenārijam, jo plūdu dēļ rūpnīcā pārtrauca darboties dzesēšanas iekārtas un rezerves ģeneratori, tādēļ eksplozija un ugunsgrēks bija nenovēršami.

CITI ŠOBRĪD LASA

Iedzīvotāji trīs kilometru rādiusā ap rūpnīcu ir evakuēti.

Jau ziņots, ka “Hārvijs” ASV Teksasas štatā izraisījis postošus plūdus un tagad, tiesa jau ar mazāku spēku, virzās dziļāk Luiziānas štatā.

Pievieno LA.LV
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.