Foto – Karīna Miezāja

Foto: pie Gaismas pils uzziedēs 17 tūkstoši tulpju 2

Pievieno LA.LV
RAKSTA REDAKTORS
“Viņu parāva straume zem ūdens!” Gaujā pazudušā puiša mamma pastāsta, ka glābēji jau beiguši darbu, tagad dēla meklēšana uz pašu pleciem
Kokteilis
Vēlies sev slinku vīru? Astroloģija zina, kuras zodiaka zīmes būs visspēcīgākās šajā jomā 9
“Rīgas piena kombināt, ceru, ka sarkasmu uztvērāt!” Sieviete nopērk saldējumu un ir neizpratnē par iepakojumu
Lasīt citas ziņas

Vakar Rīgā pie Latvijas Nacionālās bibliotēkas pabeigta Nīderlandes vēstniecības dāvāto tulpju stādīšana par godu Latvijas prezidentūrai Eiropas Savienības Padomē.

Tulpju dobes stādīšanu pabeidza Nīderlandes vēstnieks Henks Gerits Kornelis van den Dols, Ārlietu ministrijas valsts sekretāra vietniece Inga Skujiņa un Latvijas Nacionālās bibliotēkas direktors Andris Vilks. Nīderlandes vēstniecība iecerējusi, ka nākamajā gadā prezidentūras viesus un visus Latvijas iedzīvotājus pie Gaismas pils, galvenās prezidentūras norises vietas Latvijā, priecēs tulpju dobe Latvijas prezidentūras logo formā. Gaidāms, ka vairāk nekā 17 000 tulpju sarkanā un baltā krāsā uzziedēs agrā pavasarī. Tulpju dobes sagatavošanas darbus no 13. oktobra veica dārzkopības speciālisti no Nīderlandes.

Pievieno LA.LV
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.