Ilustratīvs foto
Ilustratīvs foto
Foto AP/Scanpix/LETA

Vācijā notikusi divu lidmašīnu sadursme; ir bojāgājušie 0

Pievieno LA.LV

Vācijas dienviddaļā divu nelielu lidmašīnu sadursmē dzīvību zaudējuši vismaz divi cilvēki, pirmdien pavēstīja glābšanas dienests. Sadursme notikusi brīdī, kad lidmašīnas veikušas nosēšanos.

RAKSTA REDAKTORS
Kārtējā iespēja piepelnīties? Iluta neizpratnē, ka tehniskajā apskatē jāmaksā pat tad, ja iepriekšējā skate vēl ir derīga
NASA satelīti uz Zemes fiksējuši netipiskus procesus, kas notiek tieši naktīs 16
Kokteilis
7 lietas, ko astrologi kategoriski aizliedz glabāt makā – pretējā gadījumā nauda “aizbēgs” prom
Lasīt citas ziņas

Sporta lidmašīnas un ultravieglās lidmašīnas sadursme notikusi svētdien 600 metru attālumā no lidostas līdzās Hallei, Bādenes-Virtembergas federālajā zemē.

Bojāgājušie, domājams, ir lidaparātu piloti, norādīja glābšanas dienestu pārstāvji.

CITI ŠOBRĪD LASA

Nav izslēgts, ka no lidaparātiem kāds cilvēks katapultējies, līdz ar to varasiestādes nevar apstiprināt galīgo upuru skaitu.

Sagaidāms, ka meklēšanas operācija turpināsies līdz pirmdienas vakaram.

Pievieno LA.LV
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.