Latvijā
Rīga

Vai jaunā vara demontēs Uzvaras pieminekli?5

Šodien, 5. augustā, RīgaTV24 ēterā notika Rīgas domes ārkārtas vēlēšanu priekšvēlēšanu diskusija, kurā savu programmu pilsētas nākotnei prezentēja Rīgas mēra amata kandidāti Einārs Cilinskis (Nacionālā apvienība/Latvijas Reģionu apvienība) un Konstantīns Čekušins (Saskaņa).

Ideoloģiski nesamierināmi pretinieki, kuru partijas jau vairākus gadus ir vilkušas viena pret otru “sarkanās līnijas”, diskutēja par to, kādai jābūt Rīgai – kurā valda kreisi centriskas vai nacionāli konservatīvas idejas.

Viena no diskusiju interesantākajām daļām ir jautājumi viens otram, kur, protams, izpaudās arī Einārs Cilinskis, kurš iepriekšējo Rīgas domi dēvē par noziedzīgu organizāciju, un kādreizējais krievu skolu aktīvists Konstantīns Čekušins.

Čekušins pretiniekam jautāja, vai viņi sola demontēt Uzvaras pieminekli? Uz ko Cilinskis atbildēja: “Mēs uzskatām, ka ir nepieciešams uzstādīt aprakstu, kas skaidri raksturo Latvijas okupāciju un šī pieminekļa tapšanu, bet uzstādījuma nojaut šo pieminekli mums nav.”

Saistītie raksti

Par sadarbību ar Burovu un “Saskaņas” politiķu un viņiem pietuvinātu personu fiktīvu nodarbināšanu pašvaldību kapitālsabiedrībās plašāk skaties video sižetā.

9. maijs pie Uzvaras pieminekļa Pārdaugavā

LA.LV Aptauja

Vai būtu jādemontē Uzvaras piemineklis?

  • Jā, pilnīgi noteikti
  • Nē, tā ir daļa no mūsu vēstures
  • Man vienalga

LA.lv
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.