Ilustratīvs attēls
Ilustratīvs attēls
Foto: Reuters/Scanpix/LETA

Vai Satversmes Sapulces nama nodedzināšana bija ļaunprātīga darba sekas? 1

Lilija Limane, “Latvijas Avīze”, AS “Latvijas Mediji”

NATO ģenerālsekretārs ar skaļu brīdinājumu sagrauj ilūzijas: “Ja kāds domā, ka Eiropa var sevi aizstāvēt bez ASV…”
Mirstības līmenis ir līdz 75%. Cik tuvu pasaule ir nākamajai pandēmijai – Āzijas lidostās jau ieviesti drošības kontroles pasākumi 29
Kokteilis
Tevi sargā neredzams vairogs: šajos datumos dzimušie atrodas Visuma īpašā aizsardzībā
Lasīt citas ziņas

Ko “Jaunākās Ziņas” rakstīja pirms 100 gadiem

Pēc lielā ugunsgrēka. Vakar Satversmes Sapulces prezidijs ar saimniecisko komiteju, pieaicinot lietpratējus, apspriedās par atjaunošanas darbiem; šodien sēde turpinās.

CITI ŠOBRĪD LASA

Svarīgu lietu izmeklēšanas tiesnesis Evans, prof. Laube un citi eksperti šodien pēdējo reizi apskatīja ugunsgrēka vietu.

Kā mums ziņo, kriminālpolicija izmeklēšanu nobeigusi un materiālus jau nodevusi attiecīgai iestādei.

Pēdējā brīdī mums no labi informētas puses ziņo, ka ekspertīze, kura pārbaudīja ugunsgrēka cēloņus, nākusi pie slēdziena, ka Satversmes Sapulces nama nodedzināšana ir ļaunprātīga darba sekas.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.