Ilustratīvs attēls
Ilustratīvs attēls
Foto: Pixabay.com

VARAM iekārtota bērnu istaba 0

Pievieno LA.LV

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijā iekārtota bērnu istabu – labiekārtota telpa darbiniekiem ar bērniem ministrijas telpās.

Aizkuņģa dziedzeris sauc pēc palīdzības: 5 agrīnas pazīmes, kuras nedrīkst ignorēt
Kas to būtu domājis? 9 lietas, kas deviņdesmitajos bija ikdiena, bet tagad kļuvušas par turīgo privilēģiju
Kokteilis
Karjeras lēciens vai atlūgums uz galda? Zodiaka zīmes, kurām šomēnes darbā gaidāmi nemierīgi laiki
Lasīt citas ziņas

Šāda telpa ir bieži nepieciešama, īpaši skolēnu brīvdienu un vasaras periodā,pamato ministrija.

Telpā nodrošināts galds darbam ar datoru, pie kura vecāki varētu strādāt, kā arī bērnu stūrītis ar bērniem paredzētu galdiņu, krēsliņiem, pufiem, kā arī groziem spēļu mantām. Ir padomāts arī par mazuļu ērtībām – ministrijā nodrošināti pārtinamie galdiņi.

CITI ŠOBRĪD LASA

Bērnu istaba ir ministrijas darbinieku virzīta iniciatīva.

Darbā pie bērnu istabas iekārtošanas tika iesaistīti visi ministrijas darbinieki, piemēram, lai nodrošinātu bērnu istabu ar rotaļlietām VARAM darbinieki tika aicināti ziedot jaunas vai jau lietotas rotaļlietas, tādējādi piepildot bērnu istabas mantu grozu.

“Draudzīga un ērta darba vide ir būtisks nosacījums, lai darbinieks savus pienākumus izpildītu labi. Viens no veidiem kā atbalstīt darbiniekus ir nodrošināt Bērnu istabu – labiekārtotu telpu darbiniekiem ar bērniem ministrijas telpās” šādas istabas iekārtošanu pamato ministrija.

Pievieno LA.LV
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.