Kultūra
Literatūra

Vasaru aicina baudīt Ziedoņa muzejā0

Publicitātes foto

Piektdien, 1. jūnijā, līdz ar kalendārās vasaras sākumu, durvis viesiem atkal vērs Imanta Ziedoņa muzejs Murjāņos, piedāvājot radošas apmeklējuma programmas, regulārus pasākumus un notikumus visu vecumu cilvēkiem, LA.lv uzzināja muzejā.

Jauniešiem būs iespēja pavadīt nedēļas nogali jaunrades konkursa “Ideju pavasaris” vasaras rezidencē jau jūnija vidū, seniori un ģimenes būs laipni gaidīti īpaši sev veltītās dienās, muzeju darbinieki un pārstāvji baudīs kopābūšanu un smelsies jaunas attīstības idejas reģionālo muzeju simpozijā pašā jūlija plaukumā, savukārt entuziastiskākie skolotāji jau pavisam drīz varēs pieteikties divu dienu radošajai nometnei kopā ar domubiedriem. Romantiķiem un kinomāniem laiks rezervēt augusta piektdienu vakarus, lai tos pavadītu zem Murjāņu zvaigznēm brīvdabas kino seansos.

Tos, kuri tā vien kāro pavadīt kādu saules pielietu vasaras pēcpusdienu siltā atmosfērā, Ziedoņa muzejs katru nedēļu no trešdienas līdz svētdienai gaidīs plkst. 11 – 18. Kopā ar muzeja ieejas biļeti ikviens apmeklētājs saņems arī īpašu ceļvedi “Muzeja ceļa piezīmes”, kurā atradīsies gan izsmeļoša informācija un fakti zinātkārajiem, gan uzdevumi, mīklas un rēbusi azartiskajiem. Arī mājup steigties nebūs nepieciešamības – ikviens muzeja viesis aicināts ierasties ar piknika groziņu, lai pēc muzeja apmeklējuma varētu baudīt nelielu pikniku Murjāņu mājas pagalmā. Grupām sagatavotas īpašas programmas pusotras vai pat trīs stundu garumā.

“Murjāņos ir gaidīts ikviens un “Muzeja ceļa piezīmēs” katrs atradīs iedvesmu savam Ziedoņa piedzīvojumam. Ir cilvēki, kuri ar ceļvedi rokās pavada šeit pat visu dienu, gūstot sev nepieciešamo, atrodot laiku attīstībai un radot ko jaunu,” pauž Imanta Ziedoņa muzeja vadītāja Dace Zariņa.

Saistītie raksti
LA.lv
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.
LA
LA.LV
Kultūra
Tiešraide: koncerts “Laikmeta piezīmes klavierēm”
2 dienas
LA
LA.LV
Kultūra
VIDEO. LNSO mūziķu muzikāls sveiciens klausītājiem – “Romeo un Džuljeta” neklātienē
2 dienas
LA
LA.LV
Kultūra
Filma “Dvēseļu putenis” ārvalstu medijos salīdzināta ar lielbudžeta kara drāmu “1917”
2 dienas

Lasītākie

SK
Skaties.lv
Latvijā
Levits: Mediji noteikti pieder pie stratēģiskajām nozarēm. Tāpat kā policija, robežsargi, medicīnas sistēma
7 stundas
LA
LA.LV
Latvijā
Politika epidēmijas laikā: neskatoties uz partiju ķildām, Kariņš un Levits tic valdības stabilitātei
6 stundas
SK
Skaties.lv
Ekonomika
Darbu Covid-19 izraisītās krīzes dēļ zaudējuši vairāki tūkstoši cilvēku. Bezdarbniekos arī bijušie RD deputāti
7 stundas
SK
Skaties.lv
Veselam
Raidījums: Reģionālās slimnīcas nav gatavas Covid-19 pandēmijai
8 stundas
LA
LA.LV
Latvijā
Latvijā modelē Covid-19 attīstības scenārijus. Ko māca pasaules pieredze?
6 stundas