LETA

Vecrīgā no nama jumta noceļ pamatīgi piedzērušos saullēkta baudītāju 1

Pievieno LA.LV

Vecrīgā pagājušā sestdienā ugunsdzēsēji no nama jumta nocēluši pamatīgi piedzērušos vīrieti, kurš vēlējies baudīt saullēktu, informēja Rīgas Pašvaldības policijā.

NASA satelīti uz Zemes fiksējuši netipiskus procesus, kas notiek tieši naktīs
Patiesība nākusi klajā: Marks Rite paver priekškaru vienam no Eiropas noslēpumiem par karu Ukrainā
Veselam
Brīdinājuma pazīmes: ārsti identificējuši 4 miega problēmas, kas var liecināt par demences attīstību
Lasīt citas ziņas

Policisti sestdien devās uz izsaukumu Grēcinieku ielā, kur garāmgājēji pamanījuši, ka uz kāda nama jumta bīstamā vietā guļ vīrietis. Izsauktie ugunsdzēsēji personu nocēla no jumta.

Veicot pārrunas ar personu, radās aizdomas, ka vīrietis lietojis alkoholu. To apstiprināja arī pārbaude, kuras laikā noskaidrots, ka persona ir 3,79 promiļu reibumā.

CITI ŠOBRĪD LASA

Kārtības sargiem vīrietis pastāstīja, ka uzkāpis uz nama jumta pa stalažām, kuras uzslietas gar ēkas sienu, jo, romantisku jūtu vadīts, vēlējies sagaidīt saullēktu, taču aizmidzis.

Personai noformēts administratīvā pārkāpuma protokols.

Pievieno LA.LV
SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.