Foto – LETA

Veidos jaunu informācijas sistēmu 0

Pievieno LA.LV

Paredzēts izveidot vienotu valsts nekustamo īpašumu pārvaldīšanas informācijas sistēmu, lai nodrošinātu ātru un efektīvu informācijas apmaiņu par valsts nekustamajiem īpašumiem starp iesaistītajām institūcijām.

 

Kokteilis
Atceries 90. gadus? Šīs lietas toreiz kaitināja, bet tagad šķiet neticamas
Situācija kļūst arvien nopietnāka – strauji pieaug izsaukumu skaits uz 112; tūkstošiem iedzīvotāju palikuši bez elektrības 47
Veselam
5 populāri ēdieni, no kuriem mediķi iesaka uzmanīties: tie var palielināt trombu risku
Lasīt citas ziņas

Tādējādi tikšot sekmēta valsts iestāžu optimāla izvietošana valsts īpašumā esošajos nekustamajos īpašumos, kā arī novērsta situācija, ka gadījumos, kad nepieciešams iegūt informāciju par valsts nekustamo īpašumu pārvaldīšanu, to pieprasa iesniegt klātienē. Patlaban informāciju par valsts pārvaldes iestāžu valdījumā esošo valsts nekustamo īpašumu pārvaldīšanu dažādas iestādes uzkrāj atšķirīgā apjomā, izmantojot atšķirīgu tehnisko risinājumu, kas rada sarežģījumus identificēt vienoti uzkrājamās un atbilstoši atjaunojamās informācijas pozīcijas.

 

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.