Foto: Pexels

Vēlme kontrolēt visus darba procesus var izraisīt nervu sabrukumu. Horoskopi 14. jūnijam 1

Auns

Tu vari saņemt svarīgus jaunumus. Biežāk sarunājies ar dažādiem cilvēkiem, pārbaudi savu e-pastu, kontrolē notiekošo, lai nepalaistu garām nepieciešamās ziņas. Labs laiks, lai mācītos, pilnveidotu savas prasmes vai iegūtu jaunas noderīgas zināšanas.

Reklāma
Reklāma

Vērsis

Kokteilis
Mākslīgais intelekts nosaucis 10 politiķus, kuru pieļautās kļūdas būtiski ietekmējušas Latvijas politisko un ekonomisko situāciju 3
Veselam
Ārvalstīs strauji izplatās jaunais Covid-19 paveids “FLiRT”. Medicīnas eksperte skaidro, vai šis vīruss ir konstatēts arī Latvijā un cik tas bīstams? 4
Kokteilis
Elīna Didrihsone piedzīvojusi lielu vilšanos – negaiss izjaucis vairāk nekā 1000 eiro vērto dēla dzimšanas dienas ballīti
Lasīt citas ziņas

Padomā par savas karjeras izaugsmi. Šodien ir noderīgi plānot nākotni, pētīt darba tirgu, apzināties iespējamās izmaiņas savā darbā. Var rasties grūtības saskarsmē, tāpēc zvaigznes iesaka pavadīt dienu vienatnē, veicot individuālus darbus.

Dvīņi

Lai palielinātu savas izredzes tikt vēlamajā amatā, tev būs jāiegūst papildu izglītība. Jaunas zināšanas vai prasmes pozitīvi ietekmēs tavu karjeru. Pavadi vakaru draugu kompānijā: tas palīdzēs mazināt stresu un gūt spilgtus iespaidus.

Vēzis

CITI ŠOBRĪD LASA

Informācijas plūsma var tevi pārņemt, ja vienīgi tu to patērēsi selektīvi. Zvaigznes iesaka pievērst uzmanību tikai tam, kas attiecas uz tavu darbības jomu. Citu padomi tev noderēs. Sazinies vairāk ar saviem mīļajiem.

Lauva

Kāds var sniegt ļoti svarīgu informāciju, kas ietekmēs tavu nākotni. Ieklausies sarunas un ietekmīgu cilvēku viedokļos. Vakarā pārrunā savus atvaļinājuma plānus ar saviem mīļajiem, dalies pārdomās, pārrunā detaļas: tas tevi uzmundrinās.

Jaunava

Šodien tu vari satikt neparastus cilvēkus. Saziņa ar viņiem mainīs tavus uzskatus par dažiem notikumiem vai lietām. Zvaigznes arī iesaka saglabāt mieru un nesakaitināties par niekiem, lai nesabojātu attiecības.

Svari

Esi skeptiski noskaņots pret informāciju, ko šodien saņemsi. Ne visam, ko dzirdēsi, var uzticēties. Taču tev noderēs cienījamu kolēģu viedoklis. Sarunā tikšanos ar draugiem, pārrunājiet kopīgus braucienus vai nedēļas nogales plānus.

Skorpions

Šodien tev būs daudz informācijas, ko filtrēt. Tev nevajadzētu iedziļināties visā, ko dzirdēsi vai redzēsi. Pretējā gadījumā tev iesāpēsies galva un darbs paliks nepadarīts. Sargies no manipulatoriem, kuri var pārliecināt tevi pieņemt nepareizu lēmumu, domā ar savu galvu.

Strēlnieks

Tev būs grūti koncentrēties uz svarīgiem jautājumiem: no rīta jutīsies izklaidīgs. Tev rūpīgi jāizlasa vai jāsastāda dokumenti, jāizpēta tikai nepieciešamā informācija un jākoncentrē uzmanību. Pretējā gadījumā no kļūdām darbā nevarēsi izvairīties.

Mežāzis

Šodien dzirdēsi daudz jaunumus, taču tev nevajadzētu uzticēties visam. Pārbaudi faktus, konsultējies ar kolēģiem un paņem darbā pārtraukumu, lai netiktu pārslogots. Šodien vari satikties ar kādu interesantu cilvēku, kurš var ieteikt kādu daudzsološu ideju. Vakarā vari doties iepirkties.

Reklāma
Reklāma

Ūdensvīrs

Tava vēlme kontrolēt visus darba procesus var izraisīt nervu sabrukumu. Tāpēc zvaigznes iesaka koncentrēties uz sevi un savām vajadzībām. Steiga šodien novedīs pie kļūdām, strādā ērtā tempā. Vakarā saņemsi labas ziņas.

Zivis

Darbs domubiedru komandā būs efektīvs un noderīgs. Tu varēsi atrast kādu svarīgu risinājumu vecai problēmai un sasniegt izcilus rezultātus. Ieklausies citu padomos, jautā uzticamu cilvēku viedokli, lai nepieļautu kļūdas.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.