Ūdens Venēcijā

FOTO. Venēcijas Lielajā kanālā ūdens kļuvis fosforescējoši zaļš 9

Venēcijas Lielajā kanālā svētdien ūdens pie Rialto tilta kļuvis fosforescējoši zaļš, un policija izmeklē šīs parādības cēloņus.

Kokteilis
Veiksme finanšu jautājumos: šo trīs zodiaka zīmju pārstāvji drīzumā sajutīs likteņa dāsnumu
Kokteilis
Jaunavām – trakulīga ballīte, Auniem – izšķiroša saruna: kas gaidāms brīvdienās katrai horoskopa zīmei
“Lēmums iebraukt grāvī bijis apzināts.” Atklājas jaunas detaļas par negadījumu uz Ventspils šosejas
Lasīt citas ziņas

Nedabiski zaļo ūdeni pirmie pamanīja vietējie iedzīvotāji.

Pilsētas dome sasauca ārkārtas sēdi ar policiju, lai izmeklētu zaļā šķidruma izcelsmi, un ugunsdzēsības departaments palīdzēja vides aizsardzības aģentūrai paņemt ūdens paraugus, kas tiks izanalizēti.

CITI ŠOBRĪD LASA

Šī nav pirmā reize, kad Venēcijas Lielais kanāls kļuvis zaļš. 1968.gadā argentīniešu mākslinieks Nikolass Garsija Uriburu iekrāsoja kanāla ūdeni zaļu ar fluorescējošu krāsvielu 34.Venēcijas biennāles laikā, lai pievērstu sabiedrības uzmanību ekoloģijas jautājumiem.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.