Foto – LETA

Verze vairs nevadīs Latvijas Pensionāru federāciju 0

Pievieno LA.LV

Latvijas Pensionāru federācijas (LPF) priekšsēdētāja Aina Verze, kura federāciju vada kopš 2003.gada beigām, pieņēmusi lēmumu šogad nekandidēt uz organizācijas vadītājas amatu.

RAKSTA REDAKTORS
Kārtējā iespēja piepelnīties? Iluta neizpratnē, ka tehniskajā apskatē jāmaksā pat tad, ja iepriekšējā skate vēl ir derīga
NASA satelīti uz Zemes fiksējuši netipiskus procesus, kas notiek tieši naktīs 16
Kokteilis
7 lietas, ko astrologi kategoriski aizliedz glabāt makā – pretējā gadījumā nauda “aizbēgs” prom
Lasīt citas ziņas

Iemesls šim lēmumam lielā mērā ir veselības problēmas, aģentūrai LETA atklāja Verze.

Viņa sacīja, ka par jauno vadītāju plānots virzīt LPF valdes locekli Andri Siliņu. Viņš pagaidām esot vienīgais kandidāts, bet Verze pieļauj, ka citi federācijas dalībnieki varētu izvirzīt vēl kādu pretendentu. “Kurš katrs nevar mani nomainīt. Ir jāsagatavojas un jābūt informētam par notiekošo, jo mums ir ļoti plašs sadarbības lauks un arī ļoti plašs problēmu loks,” sacīja Verze.

CITI ŠOBRĪD LASA

LPF priekšsēdētāja vēlēšanas notiks pirmdien, 18.februārī, Latvijas Universitātes Mazajā aulā plkst.11.

Pievieno LA.LV
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.