VIDEO. Āgenskalnā pie atkritumu konteineriem klaiņo milzīga izmēra grauzējs 0

Atis Skuja socvietnē “Twitter” ievietojis video, kurā redzams branga izmēra zvērs, kas siro gar atkritumu konteineriem. “Kas tas, lūdzu, par grauzēju? Āgenskalnā, Meža ielā pie miskastēm,” – viņš raksta.

Veselam
Daudzi šādi ēd katru dienu! Uztura speciālisti nosauc 5 visbīstamākās ēdienu kombinācijas
TV24
Mirbahs: Vai mēs esam pamodušies? Vai tiešām mēs nesaprotam, ka šis ir pēdējais brīdinājums?
Simtiem miljonu eiro Latvijai gar degunu: BNN publicē ekskluzīvu informāciju par naudu, kas uztur agresorvalsts ekonomiku
Lasīt citas ziņas

Vēlāk komentāros noskaidrojies, ka minētais grauzējs ir zeltainā nutrija, kas neizskaidrojamu iemeslu dēļ bija devusies brīvsolī.

Vēlāk arī socvietnēs parādījās komentāri, ka šī te pati nutrija savulaik jau bija kļuvusi “slavena”. Izrādās, tā dzīvo kopā ar miniatūro sivēnu, kurš reiz bija devies brīvsolī un pat pamanījies nokļūt dzīvnieku patversmē. Toreiz nutrija esot kopā ar saimniekiem braukusi klaidonim sivēnam pakaļ un veduši to mājās.

SAISTĪTIE RAKSTI