Foto: ekrānuzņēmums

VIDEO. “Galīgi jau nekaunīgi palikuši!”: Ivars nakts melnumā savā dārzā sadzird nesaprotamu brakšķēšanu…. 0

Kā raksta portāls medibam.lv mednieks Ivars kādu vakaru bija devies medībās, cerot nomedīt kādu mežacūku. Tomēr veiksme nebija viņa pusē un viņš devies mājās jau tumsā.

Veselam
Ko nekādā gadījumā nevajag ēst un dzert tukšā dūšā: 8 pārtikas produkti, kas kaitēs kuņģim
TV24
“Tramps tikko aicināja savus cilvēkus pamest Krieviju, tas norāda, ka, iespējams, viņš gatavojas reālām darbībām,” atklāj Slaidiņš 94
Kokteilis
Astrologi sarindojuši zodiaka zīmes pēc romantiskuma: pirmās vietas karaliene – Zivis, bet pēdējā…
Lasīt citas ziņas

Ienācis savā sētā un dzirdējis, ka kaut kas brakšķ. Viņš ieslēdzis medībām tik noderīgo termokameru un nolēmis paskatīties, kas tad šo troksni rada.

Ieraudzītais bijis pārsteigums – izrādās, viņa paša pagalmā ganās vesels briežu bars, ēdot zāli. Galvenais, kas Ivaru esot satraucis, lai nelūgtie ciemiņi nesāk mieloties ar dārzā esošajām krūmellenēm.

CITI ŠOBRĪD LASA

Nedaudz pafilmējies meža zvērus, viņš tomēr nolēma viņus sūtīt prom no sētas.

“Tiš ārā no mana dārza! Galīgi jau nekaunīgi palikuši!” – viņš iesaucās.

“Tiš ārā no mana dārza!”:

SAISTĪTIE RAKSTI