Publicitātes foto

VIDEO: Aminata atzīstas, ka netic komplimentiem un jūtas neveikli, kad tos saka 0

Šoreiz žurnāliste Daina Jāņkalne savā raidījumā “Sieviete. Personīgi” meklēs atbildi uz jautājumu – cik svarīga sievietei ir uzslava?

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
No A līdz Ž – ko par tavu personību atklāj tava vārda sākumburts?
“Kad esi ko parādā VID, atgādinājumi nāk nemitīgi, bet, ja esi strādājošs pensionārs, neviens neatgādina…” Iveta par pensionāru iespējām saņemt pārrēķinu
TV24
“Viss ir slikti!” Krievijas karavīrs raudot dalās ar notiekošo frontē
Lasīt citas ziņas

Sabiedrībā pazīstamas dāmas dalīsies ar savu pieredzi par to, kā labu vārdu trūkums bērnībā ietekmējis viņu dzīvi. Populārā stiliste Žanna Dubska šobrīd komplimentus saka sev pati pie spoguļa, bet radio SWH personība Sanda Dejus atklās, ka, ja bērnībā domātu, ka ir smuka, visticamāk nebūtu sasniegusi tādu profesionālo izaugsmi. Savukārt dziedātāju Aminatu Savadogopārmērīga centība novedusi pat līdz izdegšanai.

Vienlaikus raidījumā sabiedrībā zināmas personības meklēs atbildi uz jautājumu – kā būt pozitīvas emocijas dodošiem, kā audzināt savus bērnus, lai veidotu viņos atšķirīgāku pieredzi un – kā slavēt savus mīļotos cilvēkus, lai saņemtu uzslavas pretī?

CITI ŠOBRĪD LASA

Dziedātāja Aminata atzīstas, ka, viņasprāt, Latvijā cilvēkiem ir tāda mentalitāte, ka mēs īsti neticam komplimentiem, kas tiek pateikti. Viņa atzīstas, ka tajās reizēs, kad izdzird komplimentu, jūtas neveikli, bet pieklājīgi pasaka paldies, lai arī patiesībā īsti nenotic pateiktajam komplimentam.

Īss video no raidījuma “Sievete. Personīgi” skatāms šeit:

Dainas Jāņkalnes sarunu raidījums “Sieviete. Personīgi” trešdien, 28. augustā, plkst. 21:00, kanālā “STV Pirmā!”.

LA.LV Aptauja

Vai tev patīk, ka tev izsaka komplimentus?

  • Jā, taču es mulstu
  • Jā, protams
  • Mana attieksme ir neitrāla
  • Nē, nepatīk

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.