Andris Kivičs ar ģimeni atgriezies Latvijā un piedalīsies TV šovā

VIDEO. Andris Kivičs beidzot satiek savu vecāko meitu. Tikšanās viņu aizkustina līdz asarām 0

Mūziķa Andra Kiviča nesaskaņas ar abu vecāko meitiņu māti Madaru joprojām nav atrisināts, līdz ar to arī tēva saskarsme ar bērniem vēl aizvien ir ierobežota un apgrūtināta.

Reklāma
Reklāma
Mākslīgais intelekts nosauc piecus “neveiksmīgākos” latviešu politiķus 52
Kokteilis
Personības tests: jūsu dzimšanas mēneša zieds atklāj par jums vairāk, nekā spējat iedomāties
TV24
NATO spēku komandieris Eiropā uzskata, ka karš Ukrainā ir iegājis izšķirošā posmā
Lasīt citas ziņas

Kivičs, kurš nesen ar realitātes šova “Slavenības. Bez filtra” starpniecību nāca klajā ar emocionālu meitenēm veltītu dziesmu, šoreiz ir saņēmis drosmi un dodas uz vecākās meitas skolu Siguldā, lai satiktu viņu pie skolas pēc stundu beigām.

Jau gaidot pie mācību iestādes tikšanos ar savu desmit mēnešus neredzēto meitu, satraukums sit augstu vilni, taču Kivičs saka, ka ir iemācījies ekstrēmos un ļoti satraucošos mirkļos mobilizēties un kļūt racionāls. Un arī šoreiz.

CITI ŠOBRĪD LASA

Viņš stāsta, ka tad, kad Keitija viņu ieraudzījusi, viņai bijis neticams skatiens, vēlāk meita prasījusi: “Tēti, bet kā tu vari būt te?”. Šajā mirklī, atceroties tikšanos ar meitu, Andris nespēj valdīt aizkustinājuma asaras.

Andris Kivičs spilgtākajos dzīves brīžos

“Es jūtos tā, it kā būtu atgriezies nevis no Norvēģijas, bet kaut kādas Sibīrijas, un man tagad jāslapstās, lai kaut uz mirkli satiktu paša bērnu. Viss, ko es vēlos, lai ir atkal kā senāk, kā pagājušā gada jūnijā, kad mēs visi kopā tikāmies un viss bija labi” – runājot par savas dzīves sāpīgāko jautājumu, Andrim ir grūti valdīt emocijas.

Vairāk skaties šajā video:

SAISTĪTIE RAKSTI