Dana Dombrovska.
Dana Dombrovska.
Foto: LETA

Stiliste Dana Dombrovska vēlas tikt vaļā no “pagātnes zīmoga”, nomainot savu vārdu 0

Stiliste un māksliniece, mūziķa Andra Kiviča vecākā dēla Kristofera Paula mamma Dana Dombrovska žurnālam “Kas Jauns?” atklājusi, ka vēlas uzsākt savu dzīvi “no jauna” un lai to izdarītu – mainīt arī savu vārdu.

Reklāma
Reklāma
Eksperts nāk klajā ar fatālu paredzējumu: Krievija izmantos kodolieročus neatkarīgi no tā, vai Rietumi apbruņos Ukrainu 69
TV24
Kāpēc mums ir tik mazas pensijas? Es neesmu vainīga, ka strādāju krievu laikā! Atbild VSAA 92
VIDEO. Putina ministri krīt ārkārtējā kaunā – vienkāršs Ziemeļkorejas ierēdnis viņus padzen no sēdvietām 65
Lasīt citas ziņas

Žurnālam sieviete atklājusi – viņa vēloties, lai turpmāk viņas vārds būtu Anna Mina Amula.

Esošais vārds Danai asociējoties ar dažādiem nepatīkamiem dzīves mirkļiem no pagātnes. “Kad dzirdu noskanam “Dana Dombrovska”, piemēram, iestādēs, man ir milzu trauma. Man saraujas vēders,” – saka māksliniece, lai arī atzīst, ka pašam vārdam jau neesot nekādas vainas. Bet ar to saistoties nepatīkamas asociācijas.

CITI ŠOBRĪD LASA

Dana stāsta, ka pat internetā ievadot viņas vārdu var atrast notikumus, kas saistīti ar to laiku, kad viņa gaidīja savu dēlu un pašmāju presē tika publicētas fotogrāfijas no kailfoto sesijas, kurā viņa bija piedalījusies 22 gadu vecumā. Dana neslēpj – tas bijis pamatīgs trieciens.

“Šī lieta aizvien uzlikusi man zīmogu. Un tā kļuva vēl skaļāka, kad bērna tēvs devās uz šā izdevuma redakciju un piekāva kādreizējo žurnāla redaktoru Juri Milleru,” – žurnālam atklājusi Dana.

Dana Dombrovska ar dēlu Kristoferu 2014.gadā.
Foto: LETA

Mūziķis Andris Kivičs un Dana Dombrovska par pāri kļuva 2004.gada sākumā – tolaik Kivičs vēl bija precējies ar bijušo sportisti Ilzi Ieviņu. 2005.gadā pasaulē nāca Danas un Andra dēls Kristofers Pauls, bet jau 2006.gadā abu attiecības izjuka.

SAISTĪTIE RAKSTI