Foto – Dainis Bušmanis

VIDEO. Daņiļēvičs par sievieti, kura pieglaudusi viņa spuras: “Man joprojām acu priekšā ir tas brīdis, kā viņa to kāju uz stangas uzlika!” 12

Raidījumā STV deju horeogrāfs Agris Daņiļēvičs atklājis savu stāstu par pirmajiem iespaidiem par Singitu, ar kuru viņš ir kopā nu jau aptuveni 25 gadus.

Reklāma
Reklāma
Labs darbiņš, kas padarīts – “Visiem nepietiek!” Krievijā sācies 95.benzīna deficīts 73
Situācija DUS. Gribēju hotdogam tā vairāk majonēzi un mazliet sinepes, man atbildēja: Kādu uztaisīšu, tādu ēdīsi!
TESTS. Vai vari pārsteigt pats sevi? Atbildi tikai uz 8 jautājumiem un noskaidro, cik “gaiša” galva tev ir
Lasīt citas ziņas

“Es nekad nevaru aizmirst to skaisto brīdi, kad viņa tajā Krimuldas skolā.. Es tur biju deju skolotājs, viņa bija beidzamajās klasēs. Viņa bija skaista meitene. Man šobrīd vēl acu priekšā ir tas brīdis, kā viņa to kāju uz tās stangas uzlika,” neslēpj A.Daņiļēvičs.

Pēc skolas gan viņu laiki šķīrušies: “Tad viņa aizgāja studēt uz Liepāju, mēs ilgi neredzējāmies.”

CITI ŠOBRĪD LASA

Singita ir horeogrāfa otrā sieva un abiem esot visādi gājis, bet jau 25 gadus viņi ir kopā.

“Pēc šķiršanās es biju tāds diezgan emocionāli izpūris, es biju nekāds. Man bija meitenes, un nebija labi tā darīties, rokenrols aizgāja.”

“Singita tajā brīdī visas manas spuras pieglauda. Singita nāk no ģimenes, kurā ir 5 bērni, viņa ir vecākā meita. Visi pārējie arī ir dejojuši “Dzirnās”, tā kā es tajā ģimenē jau biju zināms tēls. Varbūt man tajā brīdī pielika tā ārdīšanās. Man bija stresa un nevajadzīgu visādu emociju pārpilnība tajā brīdī.”

Vienlaikus gan arī, lai gan A.Daņiļēvičs esot par 100 punktiem pārliecināts, ka abi ar sievu viens otru ļoti mīl, tomēr esot lietas, par ko viņi nerunā. Ir lietas, ko labāk esot jārunā ar savu labāko draugu.

Vairāk skaties video šeit:

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.