pexels.com

VIDEO. Drāma vietējā realitātes šovā. Producenti pārtrauc sadarbību ar vienu no “Ģimene burkā” dalībniekiem 18

Pašmāju šovā “Ģimene burkā” noticis negaidīts pavērsiens – pie vientuļās māmiņas negaidīti ieradies viņas “pazudušais” vīrs Henrijs, par ko Līva ir visnotaļ pārsteigta. Uzzinot, ka Henrijs ir atgriezies, attiecību eksperte Vita Solo dodas pie ģimenes, lai palīdzētu atšķetināt abu ieilgušās attiecību problēmas.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
“Mūsu tētis šodien atkal precas…” Bijusī sieva pavēsta, ka komponists Jānis Lūsēns iestūrējis laulības ostā
TESTS. Ja tev šodien būtu jākārto eksāmeni, ar kādu atzīmi tu pabeigtu 9.klasi un iegūtu pamatizglītību?
Kokteilis
“Tik īpaši un skaisti!” Brīnišķīgs notikums Reiņa un Maijas Sējānu ģimenē – pasaulē nākusi viņu pirmdzimtā 1
Lasīt citas ziņas

Līva par Vitas ierašanos nav priecīga, turklāt kļūst klaji rupja gan pret eksperti, gan raidījuma filmēšanas komandu, izdzenot viņus no mājas.

Bērnu tēvs bijis prombūtnē kopš šī gada janvāra, neredzot ģimeni četrus mēnešus. Sarunā ar Henriju attiecību eksperte secina, ka vīrietis nav ticis pāri šīm attiecībām un dzīvo ar cerību, ka kopdzīvi, iespējams, varētu atjaunot. Viņš atklāj, ka viņu un Līvu vieno īpaša jūtu ķīmija, kā arī neizslēdz pat piektā bērna iespējamību.

CITI ŠOBRĪD LASA

Tā kā Henrijs ir izteicis gatavību doties arī pie ģimenes terapeita, attiecību eksperte Vita Solo centās strādāt ar Līvu un noskaidrot, vai viņa būtu gatava šādam solim, taču daudzbērnu mamma nevēlējās sadarboties.

“Es redzu, ka Līva ir gatava strādāt tikai un vienīgi ar sevi, pati attīstīties, nodarboties ar savu izaugsmi, lai justos labāk un komfortablāk savā ikdienā. Taču tas neatbilst šī raidījuma mērķim, tāpēc, manuprāt, šī ir lieliska iespēja dot vietu citai ģimenei, kura ir gatava atvērties un strādāt, lai uzlabotu ģimenes kopējo situāciju,” komentē Vita Solo.

Ņemot vērā šova dalībnieces nevēlēšanos risināt ģimenes saspīlējumus, raidījuma veidotāji atzīst, ka tas neatbilst “Ģimene burkā” misijai un vērtībām beigt gaidīt un sākt rīkoties, tāpēc ir pieņēmuši lēmumu pārtraukt sadarbību ar Līvu Lausku – Lucu. Taču drīzumā televīzijas skatītājiem būs iespēja sekot līdzi jaunas ģimenes gaitām. Skaties “Ģimene burkā” ik vakaru no pirmdienas līdz ceturtdienai plkst. 20:25 kanālā 360TV!

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.