TV šovu zvaigzne Magone Liedeskalna

VIDEO. “Es gribu labāku dzīvi – tādu, kādu esmu pelnījusi!”: dzejniece Magone atklāj, ka uzsākusi jaunu dzīvi 50

Darbīgā saimniece un dzejniece Magone, kuras raibās dzīves pavērsieniem var sekot realitātes šovā “Slavenības. Bez filtra”, beidzot ir oficiāli tikusi pie tāda uzvārda, kas pašai patīk un silda sirdi – Liedeskalna.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
Personības TESTS. Kura no sejām jums šķiet vispievilcīgākā? Atbildē slēpjas jūsu partnera ideāls 3
Vēstures atkārtošanās ir neizbēgama! Peskovs atklāj, uz kuru Eiropas galvaspilsētu Krievija mērķēs savas raķetes 164
Kokteilis
Mākslīgais intelekts nosaucis 10 politiķus, kuru pieļautās kļūdas būtiski ietekmējušas Latvijas politisko un ekonomisko situāciju 160
Lasīt citas ziņas

Nevar izstāstīt, cik daudz kreņķu, izsmiekla un pazemojumu viņai dzīvē jau kopš bērnības sagādājis komiskais Burkas uzvārds. Vairākus gadus viņa publiskajā vidē bija pazīstama ar iepriekšējā vīra uzvārdu – Šutoviene, nu tas ir kā atgādinājums par pagalam neizdevušos laulības dzīvi.

“Esmu ieradusies Gulbenē, kur mainīsim uzvārdus. Raimondam (dēlam – red.) arī būs cits uzvārds, līdz šim arī viņš bija Burka. Bērniņš ir izvēlējies sava tēta uzvārdu un tāds viņam arī tiks dots – Vītols,” – skaidro Magone.

CITI ŠOBRĪD LASA

Jau pēc brīža viņa iznāk, iesniegusi dokumentus, lai šis process notiktu un ir patiesi iedvesmota: “Ardievu Magone Burka, turpmāk esmu Magone Liedaskalna! Cik raibi, raibi… Paldies Dievs, par tādu likteni. Nemaz jau tik vienkārši tas nenotiek. Tagad papīrus sūtīs uz Rīgu, kamēr tur vēl tos izskatīs, kāds mēnesis… Tā vai citādi, tu dzimsti no jauna. Tā dzīve, kas tur bija – visas tās bēdas, kad tevi grābj, rausta…. Es gribu labāku dzīvi – tādu, kādu esmu pelnījusi. Jauna dzīve, jauns sākums, jauna šodiena!”.

Vairāk skaties šajā video:

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.