Mūziķe Liene Šomase dažādos laikos

VIDEO. “Es visu lidostu sacēlu kājās! Kāpēc tu nevarēji?”: Liene Šomase lidostā sarīko skandālu un dusmās kritizē Nikolaju Puzikovu 66

Ceļu pie skatītājiem uzsākusi kanāla 360TV košā ceļojuma šova “Četri uz koferiem” jaunā sezona, kurā uz vampīru zemi Rumāniju pošas Liene Šomase, kuru pazīstam gan kā skanīgas balss īpašnieci, gan kā sociālo uzņēmēju, aktrise Kristīne Belicka, dziedošais policists Nikolajs Puzikovs un infektologs, kurš visu zina par Covid – Ņikita Trojanskis. Jau ar pirmajiem mirkļiem redzams, ka, lai nu ko, bet garlaicīgi nebūs.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
Auns – Minhene, Lauva – Parīze: kuru Eiropas pilsētu vajadzētu apmeklēt tavai zodiaka zīmei 4
Krievijas Federācijā beidzas padomju tehnikas krājumi. Putinam ir kāds neticams plāns 93
Kokteilis
FOTO. Daži no viņiem pat neprecēti! Šī gada 10 iekārojamākie Latvijas vīrieši MI skatījumā 52
Lasīt citas ziņas

Pipariņus Rumānijas apceļotāju četrotnes atmosfērā jau pašā sākumā pieber Lienes Šomases straujā, ekspresīvā daba. Pirmā neparedzētā situācija atgadās jau Bukarestes lidostā, kad mistiski pazūd Ņikitas Trojanska pase. Tās meklējumos Liene Šomase saceļ kājās visu lidostu. Tikmēr pārējie divi ceļabiedri – Nikolajs Puzikovs un Kristīne Belicka jau šķērsojuši robežu, un neko daudz līdzēt vairs nevar, ja vien nav vēlmes nonākt konfliktā ar rumāņu robežsargiem.

Par to viņi pēcāk saņem emocionālus pārmetumus no Lienes: “Ja manam draugam, ceļa biedram kaut kas gadās, es izdarīšu visu, sacelšu kājās visu lidostu, lai palīdzētu! Bet jūs ko – mierīgi aizgājāt?”

CITI ŠOBRĪD LASA

Sākotnēji strīdus krustugunīs nonāk Nikolajs Puzikovs, kurš pēc Lienes domām, neesot bijis uzdevuma augstumos: “Tu vienkārši aizgāji! Kāpēc es varēju tur palikt?! Bet tu nē?”. Nikolajs, kurš ikdienā ir Ogres Valsts policijas darbinieks vēlāk skaidro, ka nekādā gadījumā neesot varējis šo situāciju palīdzēt risināt, jo bija jau šķērsojis robežu un negribēja nonākt konfliktā ar vietējām varas iestādēm.

Bet vēlāk pa skarbam vārdam tiek arī Kristīnei Belickai. Pārpratuma šķetināšana turpinās vēl transfēra busiņā, brīžam jau sasniedzot absurda līmeni, un abiem vīriešu kārtas pārstāvjiem kļūst grūti novaldīt smieklus.

Vairāk skaties šajā video:

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.