Robertu Firminu gūst otros vārtus Brazīlijas labā.

Brazīlijas futbola izlase Dienvidamerikas izlašu turnīrā “Copa America” ar 5:0 sagrāva Peru, iekļūstot ceturtdaļfinālā.

Vai kārtējā krāpnieku shēma? “Telefonā uzrādās neatbildēti zvani. Atzvanot uz numuru, adresāts apgalvo, ka nav zvanījis”
“Neaiciniet atpakaļ, ja jūs nezināt, vai šeit būs darbs!” Jaunietis pabeidzis augstskolu Anglijā, bet Latvijā nevar atrast darbu
Vai esi pārliecināts, ka tavā noīrētajā miteklītī nav slēptās kameras? Lūk, kā pārbaudīt!

Brazīliešiem pirmajā puslaikā vārtus guva Kazemiru, Robertu Firminu, kurš izcēlās ļoti kuriozā situācijā, un Evertons, bet vēlāk vēl vārtus guva Dani Alvešs un Viljans.

Brazīlija trijās spēlēs ieguva septiņus punktus un bija pirmā A grupā, bet otro vietu izcīnīja un arī ceturtdaļfinālā iekļuva Venecuēla, kas ar 3:1 pārspēja Bolīviju. Venecuēlietis Darvins Mačis rezultātu atklāja jau 75. sekundē un tie ir ātrākie vārti turnīra vēsturē.