Ekrānuzņēmums no LNT raidījuma “Degpunktā” video.

VIDEO. Jauniešiem draud ar šaujamieroci? Policistiem ziņo par briesmām Pārdaugavā 2

Rīgas pašvaldības policijas ekipāža šo trešdien pēcpusdienā traucās uz izsaukumu Torņkalnā Telts ielas apkārtnē, jo aculiecinieki ziņojuši par kādu vīrieti, kurš it kā ar šaujamieroci draud diviem jauniešiem, vēstīja LNT raidījums “Degpunktā”.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
“Mūsu tētis šodien atkal precas…” Bijusī sieva pavēsta, ka komponists Jānis Lūsēns iestūrējis laulības ostā 61
Kokteilis
VIDEO. Latvieši pauž viedokļus par NBA čempiona Kristapa Porziņģa rīcību pēc iegūtā titula
Mājas
Sieru nevar uzglabāt ledusskapī šādā veidā – vērtīgs padoms mājsaimniecēm 6
Lasīt citas ziņas

Notikuma vietā ieradās arī Valsts policijas ekipāža. Uz vietas atradās arī vairāki satraukti aculiecinieki, kā arī abi jaunieši, kuru virzienā ticis vērsts “stobrs”.

Policisti devušies uz dzīvokli, kur atrodas vīrietis ar ierocim līdzīgo priekšmetu. Dzīvokļa durvis tobrīd neviens neatvēra, tajā valdīja klusums, tā raidījumam pastāstīja policijas pārstāvis.

CITI ŠOBRĪD LASA

Policisti gaidījuši un sagaidījuši… Pēc 20 minūtēm ievērojuši, ka pie norādītā loga pavīd kāds cilvēks, kurš rokās tur kaut kādu priekšmetu, kas gan nelīdzinās šaujamierocim.

Policisti atkāroti devās uz dzīvokli. Durvis bija vaļā. Sākotnēji vīrietis noliedza šaujamieroča esamību, bet policisti ievēroja, ka dzīvoklī nolikts stāv šaujamierocim līdzīgs priekšmets un, iespējams, arī kaujas munīcija.

Veicot dzīvokļa apskati, policisti uzgāja vēl divus ieročiem līdzīgus priekšmetus.

Vīrieti izjautāja, vai viņš kādam ir piedraudējis. Beigu beigās vīrietis atzinis, ka draudējis jauniešiem pagalmā audzināšanas nolūkos, jo viņš esot nofilmējis, kā jaunieši smēķējuši un runājuši rupjus vārdus. Viņaprāt, viņi esot nepilngadīgie.

Policists viņam paskaidroja, ka abiem smēķētājiem ir jau 19 gadi, tādēļ likums viņiem neliedz smēķēt.

“Pistole nestrādā!” atteica vīrietis, kuru aizturēja un nogādāja Valsts policijas iecirknī. Turpat nogādāja arī konfiscētos šaujamieročiem un munīcijai līdzīgos priekšmetus, lai veiktu ekspertīzi.

Policija pieļauj, ka vīrietim draud kriminālatbildība.

Plašāk pievienotajā video.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.