Keita Midltone, princis Viljams un Toms Krūzs satiekas uz sarkanā paklāja Londonā

VIDEO. “Jūs esat pretīgs!”: soctīklus “uzspridzina” video, kur redzams, kā princis Viljams skandalējas ar paparaci, kurš gribējis nofotografēt viņa ģimeni 0

Kensingtonas pils oficiālie pārstāvji reaģējuši uz socvietnēs nokļuvušo video, kurā redzams, kā princis Viljams neapmierināts salamā kādu fotogrāfu par to, ka viņš ir uzņēmis fotogrāfijas mirklī, kad Viljama ģimene ar velosipēdiem braukājusi pa ielu netālu no viņiem piederošā īpašuma Sandringemā. Oficiālais komentārs par šo video ir sekojošs – paparaci nerespektēja Kembridžas hercogu privāto dzīvi.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
Neticami, bet tava auto marka atklāj par tevi vairāk, nekā spēj iedomāties
14 iecienīti produkti, kuru sastāvā ir vielas, kas var veicināt vēža veidošanos 3
Ukraina pazemo Putinu, pārkāpjot vienu “sarkano līniju” pēc otras
Lasīt citas ziņas

Izdevums “The Telegraph” ziņo, ka pils pārstāvji arī ir uzstājuši, ka šis video ir jāizdzēš no socvietnēm, pretējā gadījumā prinča Viljama juristi vērsīsies varas iestādēs pret minēto fotogrāfu. Konkrētais video sākotnēji bija publicēts gan vietnē “Youtube”, no kuras gan šobrīd ir izdzēsts, gan soctīklos “Instagram”, “Twitter” un “TikTok”. Tiek ziņots, ka daudzos kanālos šis video jau ticis izdzēsts.

Princis Viljams un Keita Midltone apmeklē Mačenstras terorakta upuru piemiņas vietu
CITI ŠOBRĪD LASA

Zināms, ka video ticis uzņemts jau 2021.gada janvārī, tomēr soctīklos parādījās tikai pirms dažām dienām un, protams, ka ļoti ātri tas kļuva populārs.

@royaldisclosure Get him William #paparazzi #princewilliam #confronting #duchessofcambridge #privacy #fyp #royalfamily #foryoupage ♬ original sound – Royal Disclosure

Video redzams, kā princis Viljams saka kādam cilvēkam: “Jūs mūs šeit gaidījāt!”.

Fonā dzirdama arī Keitas Midltones balss, kura saka: “Es esam devušies kopā ar bērniem pabraukāt ar velosipēdiem un mēs jūs jau redzējām no savas mājas.”

Pēc tam princis Viljams jau saniknots saka: “Kā jūs drīkstat uzvesties tā? Kāda ir jūsu izturēšanās pret mums un mūsu bērniem? Kā jūs drīkstat? Staigājat šeit, meklējat mūs un mūsu bērnus? Es grasījos pabraukāties ar velosipēdu ar bērniem šajā sestdienā, un jūs pat nestādījāties mums priekšā. Jūs esat pretīgs! Kā jūs uzdrīkstaties? Jūs lieliski apzināties, ko jūs darāt. Kāpēc jūs vispār šeit esat?”.

Mazais princis Luiss "nozog" visu uzmanību Platīna jubilejas atklāšanā

Pēc tam, kad princis Viljams aiziet un vairs nav redzams kamerā, viņš vēl papildina: “Paldies, ka sabojājāt mums dienu… Es domāju, puiši, ka jūs jau esat kaut ko iemācījušies…”.

Savukārt cilvēks, kas acīmredzot, ir šī video autors tikai nosaka, ka neko nav pārkāpis, jo esot tikai braucis pa koplietošanas ceļu, tāpat kā viņi. Pāra trīs bērni – astoņgadīgais princis Džordžs, septiņgadīgā princese Šarlote un četrus gadus vecais princis Luiss video nav redzami, taču pēc visa spriežot, ir klātesoši šajā incidentā.

Prinča Viljama un Keitas Midltones bērni: princis Džordžs, princese Šarlote un princis Luiss

Soctīklu lietotāji komentāros norāda, ka prinča Viljama asā reakcija ir absolūti saprotama, jo, kā zināms, prinča Viljama mamma, princese Diāna gāja bojā auto katastrofā dēļ tā, ka mašīnai, kurā viņa brauca, sekoja paparaci, lai iegūtu fotogrāfijas…

LA.LV Aptauja

Vai prinča rīcība tev šķiet pareiza?

  • Jā, protams, viņam un viņa ģimenei ir tiesības saglabāt privātumu!
  • Nē, viņš ir publiska persona un ar to jārēķinās!
  • Viņš nerīkojas pareizi, taču es spēju saprast viņa neiecietību!
  • Man ir grūti atbildēt uz šo jautājumu

SAISTĪTIE RAKSTI