Stiliste Žanna Dubska dažādos laikos

VIDEO. “Kādam nepatīk, kā es žestikulēju!”: stiliste Žanna Dubska ceļojuma šovā kārtīgi izplūcas ar citu pašmāju slavenību 32

Ceļojumu šovā “Četri uz koferiem” slavenajai stilistei Žannai Dubskai ir bijis ne mazums saķeršanos ar pārējiem dalībniekiem, un četrotnes tūrisms Francijā nav nekāds izņēmums.

Reklāma
Reklāma
Veselam
Austrumu slimnīcā ar NBS helikopteru nogādāta gados jauna paciente kritiskā stāvoklī 53
TV24
“Ko viņi darīs pirmos mēnešus? Viņi dropēs!” Rajevs skeptiski vērtē Krievijas demobilizācijas plānu
Labs darbiņš, kas padarīts – “Visiem nepietiek!” Krievijā sācies 95.benzīna deficīts 73
Lasīt citas ziņas

Uzdevuma laikā stundu runāt franciski košā sieviete un pašmāju “drag queen” Amuna Davis jeb īstajā vārdā Dāvis Ķimenis izplūcās par to, ka stiliste to vien dara, kā žestikulē viņam sejā.

Nepalīdzēja arī tas, ka vīrieša telefons bija teju izlādējies, kas liedza iespēju ar interneta resursu palīdzību saprast svešvalodā dzirdamās frāzes.

CITI ŠOBRĪD LASA

Tas kalpoja par katalizatoru negatīvajām emocijām, kas sakrājušās starp abiem, liekot justies neērti pārējiem ceļa biedriem – Felipem Gabrielam un geštaltterapeitei Annai Lieckalniņai.

“Kādam nepatīk, kā es žestikulēju, tāpēc sēdēšu uz rokām… Franciski es mēģināju pateikt, ka es visus mīlu un cienu, bet viss, ko es mēģināju pateikt, bija “vienos vārtos”. Šajā gadījumā arī viss tur nomira. Mums visiem ir problēma tikai sevī. Mana problēma ir manī, tava problēma ir tevī,” notikušo komentēja Dubska.

Vairāk skaties šajā video:

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.