FOTO: Ekrānuzņēmums no Keitas Midltones video paziņojuma

VIDEO. Keitas Midltones paziņojumā par vēzi patiesībā bija vēl daudz slēptu vēstījumu, kas izglābs dzīvības 22

Karaliskā eksperte izdevumam “The Sun” teikusi, ka Keitas Midltones video uzruna, kurā viņa paziņoja par savu saslimšanu, paveica ievērojami vairāk nekā tikai fanu ziņkārības apmierināšanu. Tas palīdzēs glābt dzīvības.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
“Mūsu tētis šodien atkal precas…” Bijusī sieva pavēsta, ka komponists Jānis Lūsēns iestūrējis laulības ostā
TV24
Uzņēmējs Bergs: “Tā bilde ir ļoti sērīga… Valsts strādā pēc tāda pieņēmuma, it kā vidējais latvietis dzīvotu 500 gadus”
Kokteilis
Maestro Raimonds Pauls atklāj Lanas pieminekli Lāčupes kapos: “Vienkārši un ļoti skaisti” 3
Lasīt citas ziņas

42 gadus vecā Velsas princese pagājušā nedēļā paziņoja par to, kā cīnās par savu veselību, kā arī mierināja, ka viss būšot kārtībā.
Vindzoras pilī sēžot uz soliņa, ko ieskauj narcises, viņa stāstīja par savu “milzīgo šoku” par vēža atklāšanu un paskaidroja, kā februāra beigās ir sākusi profilaktiskās ķīmijterapijas kursu.

Pēc šī paziņojuma ļoti daudzi cilvēki izlēma rīkoties – tīmekļvietnēs, kurās atrodama medicīniska informācija par onkoloģiskām saslimšanām, kā arī iespēja pieteikties uz izmeklējumiem, būtiski palielinājās apmeklējums.

CITI ŠOBRĪD LASA

Šoreiz efekts bijis vēl lielāks nekā brīdī, kad par savu saslimšanu paziņoja karalis Čārlzs.

Eksperti vērtē, ka daudzi cilvēki cīnās ar veselības problēmām, taču vienmēr domā, ka gan jau būs labi un līdz pēdējam atliek pārbaudes.

Vēl viens vēstījums, kas uzrunas laikā pat nebija izteikts vārdos, bija fons, uz kura Keita teica runu. Viņa sēdēja uz soliņa, ko ieskāva narcišu jūra. Narcises ir ne tikai nacionālais zieds, bet arī vēža uzveikšanas simbols.

“Viņa sēdēja narcišu priekšā un drosmīgi stāstīja par smago diagnozi. Ja karaliskā ģimene par to tik atklāti runā, tā ir zīme arī pārējai sabiedrībai visā pasaulē, cik svarīgi ir rūpēties par savu veselību un saglabāt optimistisku redzējumu,” teikusi karaliskā eksperte.

Keitas paziņojums bija kā paraugstunda pārējai sabiedrībai. Vispirms ir jārunā ar saviem tuviniekiem, ģimeni, pēc tam ar šo informāciju jādalās ar plašāku sabiedrību, nevienā brīdī nezaudējot ticību. Tas ir kā iedrošinājums daudziem vēža slimniekiem visā pasaulē un atgādinājums ikvienam pārbaudīt savu veselību.

Visticamāk, Keita izglābs dzīvības, pievēršot tam visam uzmanību.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.