VIDEO. Kupls vilku bars rotaļājas Lietuvas mežos 12

Viešviles valsts dabas rezervāta administrācija sociālajā tīklā “Facebook” publicējusi novērošanas kameras fiksēto video ar neierasti kuplu vilku baru, kas nodevušies rotaļām un citām pelēčiem raksturīgām izdarībām.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
Katram cilvēkam ir sava piemērotākā un veiksmi nesošākā krāsa, ko var noteikt pēc dzimšanas datuma. Noskaidro savējo!
RAKSTA REDAKTORS
Ineses Supes cīņa turpinās: “Kad iznācu no ķirurga kabineta, es apraudājos, jo man gribējās iznākt kā uzvarētājai, bet tā pagaidām nesanāk”
Vai zināji, ka šie ieradumi veicina mūsos skumjas un nomāktu garastāvokli?
Lasīt citas ziņas

Pie publicētā video Viešviles valsts dabas rezervāta administrācija raksta: “Vilkiem, tāpat kā visiem suņiem, ir instinkts rakt zemi. Izmantojot šo instinktu, tie bieži priekšdienām paslēpj daļu no medījuma, bet ne vienmēr tur atgriežas. Šajā gadījumā izraktajā bedrē nekas nebija aprakts, bet vajag taču parakt…”

Citos ierakstos par Viešviles mežos sastopamo vilku baru dabas rezervāta administrācija raksta, ka sastapt tik lielu vilku baru negadās bieži – piecu un vairāk vilku ģimenes reti dzīvojot kopā visu gadu.

CITI ŠOBRĪD LASA

Taču parka administrācija pauž prieku par dabas parkā mītošo pelēču baru un piebilst, ka “uzņemt tik skaistus un dzīvespriecīgus kadrus izdodas tikai reizi gadā.”

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.