Foto: ekrānuzņēmums

VIDEO. Leģendārais aktieris Ivars Kalniņš: “Man reizēm prasa – kur tu filmējies? Es saku – Kijevā! Man atbild – ā, pie krieviem…” 45

1.augustā leģendārais latviešu aktieris Ivars Kalniņš atzīmējis apaļu jubileju – 75 gadus. Uz sarunu mākslinieku aicinājis LTV Ziņu dienests. Sarunā aktieris atklāj, ka šobrīd esot pensionārs, kurš rušinās mazdārziņā, un tomēr tas tikai daļēji atbilst patiesībai, jo viņš vēl aizvien filmējas.

Reklāma
Reklāma
7 dārzeņi, kas palīdz atbrīvoties no taukiem vidukļa zonā, ja tos patērē katru dienu
TV24
Kreituse: Pozņaka kungs “nopirka” vietu EP par 400 tūkstošiem eiro. Vai tā ir adekvāta summa?
“Deputāti zog tualetes papīru, slimnīcu mistiskās durvis, viesnīcu dārgais ēdiens no pusfabrikātiem!” Bijušie darbinieki dalās ar profesijas noslēpumiem 5
Lasīt citas ziņas

Šobrīd aktieris filmējas jaunajā latviešu daudzsēriju mākslas filmā “Pansija pilī”, kur viņš, kā ierasti, atveido kādu solīdu kungu.

Jautāts, ko viņš vēlētos savā dzīvē vēl izdarīt vai ar ko viņu var pārsteigt, Ivars Kalniņš atbild sev ierastajā humorā: “Nu, ko gribētos – tajā prezidenta pils tornītī istabiņu. Padziedāt tur smuki dziesmiņas, nevienam netraucējot…”

CITI ŠOBRĪD LASA

Kalniņš teic, ka jau pieradis, ka Latvijā viņa talantu bieži vien saista tik ar dažām lomām, taču viņš pats par veiksmīgāku laiku savā dzīvē uzskata tieši šo gadsimtu. “Mana veiksmīgākā dzīves daļa ir tieši šis gadsimts – gan personīgajā, gan radošajā,” – viņš saka.

“Man reizēm prasa – kur tu biji, kur tu filmējies? Es saku – Kijevā! Man atbild – ā, pie krieviem….Es jau divdesmit gadus strādāju ar ukraiņiem, ar producentu grupu no Poltavas,” – atklāj Ivars Kalniņš.

Runājot par karu Ukrainā Kalniņš teic, ka notikušais ir novilcis pilnīgi skaidras līnijas un robežas: “Tas ir necilvēcīgi. Nav vārdu, ar ko to aprakstīt… Atnāk cilvēki, nosit citus, sagrauj mājas un nejūtas nemaz vainīgi… Mums jāiegūst kaut kāda mācība no tā. Tas ir kaut kāds satricinājums…”.

Pieminot savu radošo darbību, Kalniņš cer, ka varbūt vēl viņam tiks iedota kāda loma teātrī, tomēr lielas ambīcijas viņam neesot: “Man jau ir pensijas vecums, man nekas vairāk nav palicis. Varbūt kāds ieraudzīs mani… Bet nekādu īpašo ambīciju man nav.”

Visu interviju ar aktieri Ivaru Kalniņu skaties šajā video:

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.