TV šovu zvaigzne Magone Liedeskalna

VIDEO. Magone atzinusies: vīrs Žanis bērnus pieskata tikai tad, ja viņam par to maksā naudu 86

TV šova “Slavenības. Bez filtra” dalībniece un dzejniece Magone Šutoviene devusies uz Rīgu, lai satiktos ar citu šova dalībnieci – Olgu Kambalu. Todien abas sievietes kopā pavada gandrīz visu dienu un Olga aizved arī Magoni uz frizētavu, kur viņu sapucē. Kamēr dzejniece Magone sēž friziera krēslā, viņa izstāsta kādu lietu par savu ģimenes dzīvi, kas Olgu patiesi nošokē.

Reklāma
Reklāma
Mājas
Kādas ir tavas kulinārijas prasmes – vai māki pagatavot šos 10 ēdienus, kuri jāprot katram latvietim?
Lietotas automašīnas, kuras nevajadzētu iegādāties: eksperts norāda uz trim neuzticamiem modeļiem 43
Kokteilis
No A līdz Ž – ko par tavu personību atklāj tava vārda sākumburts? 20
Lasīt citas ziņas

Magone skaidro, ka šobrīd, kad viņa ir Rīgā, mazos bērnus pieskata vīrs Žanis, taču viņai par to viņam esot jāmaksā.

“Sanāk tā – lai es varētu strādāt, viņam ir jāatsakās no savas algas un man ir tā kā jāsedz šie izdevumi viņam. Šī situācija ir absurda, jo, lai es tiktu ārā no mājas atpūsties kādu dienu, man ir jāsedz vīram izdevumi par to, ka viņš tajā dienā nebija darbā. Lai gan darbs to apmaksā kā atvaļinājuma dienu,” – viņa stāsta.

CITI ŠOBRĪD LASA

Olga Kambala to izdzirdot ir patiesi šokēta un jautā, varbūt, ka prātīgāk būtu, ka bērnus palīdz pieskatīt, piemēram, auklīte?

Kaspars Kambala un viņa sieva Olga
“Aukle manus bērnus nekad neauklēs. Tā viņš man pateica…,” – stāsta Magone un teic, ka nesaprot, vai juridiski tas tā “ir ok”, vai tikai viņu “čakarē”?

“Es tev uzreiz saku, tas ir nenormāli vienkārši!” – Olga atbild, jo uzskata – ja ģimenē ir bērni, viņus pieskata “uz maiņām” – vai nu sieva vai vīrs.

Bet Magone tik noteic, ka Žaņa uzskats esot tāds, ka auklei taču arī jāmaksā nauda par bērnu pieskatīšanu, tad kāpēc ne viņam?

Vairāk skaties šajā video:

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.