Publicitātes foto

VIDEO. Magone Šutoviene šķendējas: “Mīļie deputāta kungi, ministri un kas vēl pārējie – vai tiešām galīgi sagājuši sviestā, ka var izdomāt neatļaut birsti nopirkt?!” 30

Realitātes šova “Slavenības. Bez filtra” un Magones Šutovienes fani var līksmot – jau šonedēļ no pirmdienas līdz ceturtdienai “STV Pirmā! ” ekrānos atgriezušās jaunās sērijas un līdz ar tām arī jauni notikumi dzejnieces dzīvē.

Reklāma
Reklāma
7 lietas, ko gudri cilvēki par sevi nekad nesaka 20
Dārgāk nekā Šveicē, Vācijā vai Dānijā. Vietnē, kas analizē dzīves dārdzību, norādīts, ka Latvijā komunālie pakalpojumi ir otrie dārgākie pasaulē
Kokteilis
“Tā ir visprastākā lielummānija un cinisms!” Grupas “Līvi” dibinātājs beidzot skaļi paudis savu viedokli par grupas pašreizējām darbībām
Lasīt citas ziņas

Turklāt mēļo, ka Magones privātajā dzīvē gaidāmi būtiski satricinājumi – Žanis taisoties peļņā uz ārzemēm un grasās atstāt rūpes par saimniecību un bērniem uz sievas pleciem. Taču, šķiet, enerģisko sievieti pārmaiņas nebiedē un viņai kā allaž pēc vārda kabatā nav jāmeklē. Kā liecina publiskotais ieskats otrdienas sērijā, Magonei ir arī savs viedoklis par preču ierobežojumiem veikalos, kas pamatīgi sarežģījuši arī viņas ģimenes dzīvi.

Un kā nu ne – Šutoviem saplīsusi neatsveramais ikdienas palīgs – birste, no kuras pāri palicis vien strups kāts. “Ko tagad – birstes nav, slauki ar ko gribi! Totāli pārlauzts tas “aluminčiks” uz pusēm,” situāciju raksturo Magone, kura kopā ar vīru, lieki nedomājot, devusies uz veikalu pēc jaunas birstes.

CITI ŠOBRĪD LASA

Taču tur piedzīvojusi vilšanos: “Kariņš esot aizliedzis pārdot visus slaukāmos, mazgājamos, lāpstas, visus būvmateriālus, neko nedodot – ne skrūves gabalu, ne naglas galvas. Nekā!” – izmisusi sacīs Magone.

“Mīļie deputāta kungi, ministri un kas vēl pārējie. Ja jums ir apkalpotāji, jums jau pilnīgi vienalga, slota salauzta vai kāda. Bet man sāp mugura, man mazi bērni un ar šitādu sū** a birsti iztīrīt māju? Atnāc pats un pamēģini!” – salauzto birstes kātu enerģiski vicinot, šķendēsies Magone.

Tāpat viņa sīki un smalki izstāstīs, ar kādām emocijām un tukšām rokām pametusi veikalu. “Saprotiet, ar kādu feisu es nācu mājās! Man nav birstes! Mums ir svētki, mums ir aizd**a virtuve ar visādiem sīkumiem – cāļi, drupatas – un nav ar ko reāli slaucīt. Ko darīt? Nu nav variantu! Pilnīgs naitmers!” – kā allaž spilgta savos izteikumos Magone.

Vairāk skaties šajā video:

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.